Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdök rendesen és dezodort...

Fürdök rendesen és dezodort is használok. Mégis sokat izzadok miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:40
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Legalább 1 hét, míg visszahámosodik a bőr, addig ne kend!

Utána kend csak minden másnap, különben mindig ezzel fogsz kinlódni! Ha, sűrűn használod kimarja a bőröd!

2010. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Tudod mit!!

Csináld úgy, hogy hígítsd fel 1:1 arányba vízzel, és úgy használd az oldatot!

Hátha jobb lessz, Én is vizezem, mert különben szétmar!

2010. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, eleinte úgyvolt, hogy csak egy ideig csípett utána nem (első 3 alkalom) utána leborotváltam a hónaljam, és úgy nagyon szarvolt... NE CSINÁLJA ÍGY SENKI!!! és ma reggel is bekentem, és egész nap rossz volt :S most úgyvan, hogy eddig elhasnáltam kb addig a részig az üvegcsében, ahonnan elkezdődik h Naturland meg minden. onnantól feltöltöttem vízel. Annyi elég? Szerintem az 1:1 arány az kicsit nagyon híg lenne, meg akkor a felét kikéne önteni, annak meg nincs sok értelme. De köszi h segítetek :)
2010. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Háát!

Nekem nem az jutna eszembe, hogy kiöntsem a felét, hanem, hogy esetleg átöntsem egy másik zárható üvegbe, amit majd felhasználok késöbb! *-*


Na, milyen így felhígítva??

Sztem kellene, most hétvégén pihiztetned a hónid!

Vagy már jobb??

2010. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg nem fáj, deh most hétvégén pihiztetem az tuti :) majd vasárnap meglátom. (am még hígítottal 1x sem kentem)
2010. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
sziasztok. enis ma tegnap vettem, es ma mar jobb. mindig nezegetem de ahogy latom hat :) koszi szepen. este megint bekenem.
2011. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
nemkell minden nap... :) 3-4 naponta bőven elég, ma még ne kend be, próbáld ki, hogy ma még nem, hidd el jó lesz ;)
2011. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!