Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdök rendesen és dezodort...

Fürdök rendesen és dezodort is használok. Mégis sokat izzadok miért van ez?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:40
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
oké,akkor én is kiprobálom a vízezést,bár már elég nekem hetente egyszer.köszi az ötletet,nagyon jó a szer.
2010. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
nekem is ez van
2010. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Most is láttam hogy sokan küzdenek ezzel a problámával ezért akárhol látom hogy ilyen kérdést ír ki elküdlöm neki,mert itt nagyából le van írva,hogyan kell használni a terméket,remélem neked is beválik.Tudod nincs leírva a termék használata amikor megveszed.


A lényeg,hogy egy kisfülpiszkálóval belemártasz majd ebbe a szerbe és bekened a hónajadat,persze ezt fürdés után használd,pár másodperc alatt megszárad,nem kell vastagon kenni,lehet hogy kicsit csípni fog,de akkor rakjál rá hintőport,egész este természetesen fennmarad,nemkell lemosni,reggel meg simán besprázed,szóval csak este fürdés után kell használni. a


Lehet másnap már nem is fogsz izzadni,nálam ez volt,este bekentem,másnap csont száraz voltam,és másnap este már nem is használtam,hanem csak a 4. napon mert nem izzadtam többet és csak a fenntartás érdekében szoktam a heti 1-2 szeri használatot fenntartani,de azt is csak 3-4 naponként.


Lehet egyszer használod és napokig nem lesz semmi,ha nagyon csípne,akkor vízezd kicsit be.

2010. máj. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 edyke.; válasza:
hat en is ilyen izzados vagyok. a honajom, a tenyerem es a talpom is. en is szivesen kiprobalnam. Romaniai vagyok ugye itt is lehet kapni a patikakba?
2010. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izzadós vagyok :S (15/F) Nem tudom miért, már legalább 2 éve rendeszeresen vizes a pólóm, és nagyon zavaró :S Nem tudom eddig miért nem jutott eszembe, hogy interneten rákeressek valamire, mindig csak dezodort használtam, de nem nagyon használtak. Majd én is kipróbálom ezt a szert, remélem beválik! :)
2010. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Tuti jó lessz, Neked is!

És megszűnik, ez a kellemetlen, zavaró dolog!

Nem is kell mindennap használni!

2010. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Problémám van :S

Már negyedik napja rendszeresen használom a terméket, és tényleg csíp :D tegnap leborotváltam a hónaljam, és utána egyböl bekentem. Nagyon csípett, de nem csodálkoztam, mert eddig is csípett. Viszont kb éjfélkor kentem be, és 1kor még fentvoltam, annyira fájt, és nem tudtam elaludni. Ma reggel felébredtem, és a karomat nemtudom rendesen mozgatni, pedig azthittem reggelre elmúlik, még iskolába sem mentem :S Hintőpor nemsokat segített. Tudtok segíteni?:S

2010. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Szia!

jajaj)

Nem szabad csak heti 1-2X használni!!!

Jól szétmarta a bőröd! Most napi többször hintizd, de akár körömvirág krémmel is kenheted este!

Legközelebb, akkor használd, ha rendbejött a hónid és úgy, ahogy már leírtam!!

Vékonyan átitatod a bőrt egy vatta segítségével, és 2-3 perc múlva hintőpor! Heti 1X elég használnod, vagy, ha érzed, az izzadást újra! Hígithatod vízzel is az oldatot!

Remélem segítettem! Ja! Borotva, epilálás, gyanta napján soha nem szabad kenni a bőrfelületet!

2010. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nekem nem lesz elég heti 1x-2x. Pl tegnapelőtt este bekentem, és ma reggel is izzadtam, utána nem, de reggel igen. Szerintem nekem minden nap kell, meg a papíron is azvan, hogy minden nap kell.
2010. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Előző vok.


Nekem miért nem jön össze semmi???? :S:S Ma is reggel bekentem, mert már nem fájt annyira, és egész nap úgy fájt, nemtudom hogy tudtam megmaradni suliban, pedig behintőporoztam meg minden, mégis olyan mintha szét akarna szakadni a hónaljam :S:S alig tudom mozgatni a karom... Mit csináljak? nem vagy rá allergiás, és reggel bekentem, suliba menet kicsit le is izzadtam, de azmég nemvolt olyan durva, aztán egész nap jóvolt (mármint izzadás szempontjából) deh végig nagyon fájt/csípett.

2010. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!