Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van egy olyan gondom hogy...

Van egy olyan gondom hogy használok mindig dezodort is de sajnos nem hat semmit ezért mindig olyan pólókat kell hordanom amikben nem látszik a folt. Valaki tud egy hatékony és biztos megoldást? : )

Figyelt kérdés
Köszi.
2011. aug. 9. 19:09
 1/5 anonim válasza:
Mondjuk használj Stiftet
2011. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első, ha stiftet használunk az sem használ.

SEMMI SEM !

Kedves kérdező, nekem is pont ugyan ez a problémám, már vagy 2 éve!


Hány éves vagy?

Van egy beavatkozás, mikor botoxot fecskendeznek a hónod aljába és ez lebénítja a mirigyeidet így nem izzadsz jó 3 hónapig, körülbelül, de gondolom ez nem jöhet szóba.

És van még egy olyan megoldás, én a gyógyszertárban vettem tavaly egy permetet amit a hónom aljára kellett permetezni és attól kevésbé izzadtam. valamivel jobb volt!

Azt ajánlom, menj be a gyógyszertárba és kérdezz rá mit lehet erre a problémára kapni! :)


Egyébként miért izzadsz? Csak szimplán, vagy idegi alapon?

2011. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Ugyan így vagyok, mint te, de nekem a hátam is izzad! Mégpedig annyira, hogy cseppekben folyik a víz rólam, ha meleg van. Nagyon kellemetlen. Most voltam nyaralni a barátommal, 2 napig válogattam, hogy milyen felsőket tudok elvinni, amin nem látszik...

Már 28 éves vagyok, szedek tabit is, mégsem változik semmi. Serdülőkorom óta így izzadok. Viszem magammal a spray-t (DOVE), és fújom magam. Így nem vagyok rossz szagú, a víz meg megszárad. Ennyit tudok tenni.

2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a botoxhoz még fiatal. az ok csak szimplán. Köszönöm a segítséget!:)
2011. aug. 10. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
nem olvastam el a korábbi válaszokat szóval lehet, hogy valaki már mondta, lehet kapni rossmannban ilyen hónalj párnácskát (nem tudom mi a pontos neve) és nem látszik, hogy átizzadnád a pólót. nem olyan drága
2011. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!