Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy egy tök...

Lehetséges, hogy egy tök általános orvosi vizsgálaton bugyira kell vetkőzni? Nektek volt ilyen? Ha igen, mit vizsgáltak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 01:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Gyerekek test,nem test,a szemész is csak a szememet nézi,és sem szeretek tök meztelenül állni.Ha a hasam fáj azt nézze,nem a fütyköst,neki lehet hogy csak test,de én sem szeretek indokolatlanul pucéron állni.
2010. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
hát én sem értem urológia vizsgálatnál,mért nem lehet rajtuk felső,lehet én ott is hagynám őket.Egyáltalnán kötelezőek ezek a vizsgálatok,csak azért kérdem mert elvileg az ember maga rendelkezik a testével,és ha a dokival nem elégedett kereshet másikat.
2010. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Én sem szívesen vetközők,de tényleg tudni kellene mik is a ténylegesen kötelező vizsgálatok,mert nem mindenhol zajlanak egyformán.


A válasz igen előfordulhat,az nem mindegy hogyan.

2010. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha jól értem amit mondtál ez nem iskolaorvosi vizsgálat volt hanem egy sima háziorvosi. De ha ez neked ilyen kínos volt (ha jól érzem) akkor miért tetted meg?

Azokat a leveleket szokták küldeni udvariasságból valóban évente egyszer....aztán ha akarsz elmész ha nem akarsz nem mész.

De még ha el is mész,akkor se "kell" olyasmit tenned amit nem akarsz. Ha neked kínos volt a bugyira vetkőzés, miért nem mondtad , hogy te csak pl belgyógyászati vizsgálatot kérsz?! Te ennyire félénk vagy? Vagy még kiskorú vagy, hogy ennyire tájékozatlan vagy a témában?


Én pl a háziorvoshoz csak akkor megyek amikor konkét oka van. És sose szoktam bugyira vetkőzni....csak pulóvert felhúzni...

Egyéb orvoshoz (fogászat, nőgyógyászat) CSAK magánorvoshoz járok.

2010. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nem udvariasságból küldik a levelet évente egyszer! A háziorvos arra kapja a kártyapénzét. Ha egy évig nem jártál nál, küldenie kell a levelet, különben ugrik a pénz.
2010. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Az, hogy mire kap pénzt a doki és mire nem azt nem tudom....de nem is érdekel. Itt most nem az volt a kérdés.


A kérdező (érzésem szerint) azt hitte, hogy erre a vizsgálatra az elmenés és a levetkőzés az valami olyan dolog amit "kötelező" megtenni :D


Ezért gondolom, hogy ez az illető vagy kiskorú vagy nagyon félénk vagy tájékozatlan a világ dolgaiban ha azt hiszi, hogy ez valami kötelező dolog. NEM KÖTELEZŐ!

Sem a levetkőzés, sem az elmenés.....


Én pl SOHA nem megyek a háziorvoshoz "csakúgy" vizsgálatra, csak ha konkrét OKA van....és persze akkor se vetkőzöm bugyira. Semmit se veszek le, max a pulóvert a vérnyomásmérés miatt.

2010. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Tényleg amit írtál az nem kötelező orvosi vizsgálat,ez választható,ahogy ha nem tetszik valamelyik vizsgálat,vagy nem szeretnéd hogy bizonyos vizsgálatot elvégezzenek rajtad,simán szólsz,hogy nem szeretnéd.Nálam is vannak olyan vizsgálatok amiket nem hagyok,mert nem tartoznak a rutin vizsgálatok közé.Olyan hogy kötelező meg nincs.
2010. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát indokolatalatlanul biztos hogy sem házi sem iskola orvos előtt nem mászkáltam volna sem fél,sem teljesen meztelenül,főleg ha még osztálytársak is vannak ott még.A rutint megcsinálhatja,a többit meg felejtse el,nekem ne nyúlkáljon senki a bugyimba,az meg kizárt,hogy meztelenül felfeküdjek neki az ágyra.Mert ilyen vizsgálatokról is hallottam.Nem tudom a nővéreméknél csak rutin vizsgálat volt,semmi mell,meg punci nézegetés,azért ez nem az iskolaorvos dolga lenne,ha gondom lesz vele,megyek nőgyógyászhoz,de még ott sincs meztelen vizsgálat,szóval azért durva.Engem ne tapogasson senki,nézhetnek magasságot,súlyt,vérnyomást,látást,hallást,de a többit el lehet felejteni.
2010. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Én is csak a rutint engedném,a többihez semmiköze szerintem se.Kizárt hogy meztelenre vetkőzek,a végén meg kitalálnak még valami más hülyeséget is.
2010. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hát a rutin vizsgálatnak mi köze van már a nemiszerv vizsgálatához?Azért már ne lessegesen oda lent senki.
2010. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!