Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy egy tök...

Lehetséges, hogy egy tök általános orvosi vizsgálaton bugyira kell vetkőzni? Nektek volt ilyen? Ha igen, mit vizsgáltak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 01:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Emberek itt nem az a baj,hogy megvizsgál,de ezt hogyan csinálja diszkréten vagy nem.Én sem szerettem volna meztelenül állni a többiek előtt,mialatt a mellemet,vagy ha fiúk esetében a nemiszervűket nézi, és azért tök meztelenre vetköztetéssel nem értek egyet.Felnőttként sem vetköznék le meztelenre a kollégák előtt mert épp vizsgálaton kell részt venni.Kell a vizsgálat de nem mindegy hogyan.Én is egyetértek,hogy poló,alsó maradjon és amikor megnéz a doki akkor fel vagy lehúzni.


Sajnos én is hallottam ilyen tömeges egymás előtti vetköztetést és én nem értek egyet ezzel.

2010. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
jó ha megvizsgál a doktor,de szerintem is azért tájékoztatni kellene a diákokat,a szülőket milyen vizsgálatok is vannak.És én sem állnék egy szál ciciben a többi osztálytárs előtt,én is azt vallom,hogy ha vizsgál más oda nem illő személy,osztálytárs ne legyen ott.A mi sulinkban is volt hogy egymás előtt akarták megtapogatni,meg levetköztetni az embereket,de mi kiálltunk magunkért és mondtuk nem,hisz nem egy afrikai törzs vagyunk,ahol ez normális.Ha engem vizsgál valaki ne nézegessen más.
2010. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálunk általánosban nadrág is rajtunk volt és felső is maradhatott,csak fel kellett húzni,hát kiakadtam volna,ha el kezdték volna a mellem nézni,szerintem azt max. középiskolába,mert sok lánynak még 13 évesen sincs melle,meg azért erről tudni is kellene.Nálunk magasság,szem,fog,hallás,de az sem mindig,súlyt,meg ilyeneket néztek és egyesével mentünk,aminek normálisnak kellene lennie.Biztos hogy semmiféle előteremben nem várakoztam volna,csak egy szál alsóban,azért az már megalázó,elég ha a felsőt majd csak az orvos előtt veszi le.Egyébként ilyen tömeges bugyiban ácsorgásról én is hallottam,sőt a barátnőméknél a mellüket is úgy kezdték el nézni,hogy a másik diák ott volt,de egy pár bátrabb,szólt az orvosnak,hogy ki van zárva,nekik volt eszük,a dokinak nem tetszet,de kénytelen volt egyesével behívni őket,én inkább a fiú ismerőseimnél hallottam olyat hogy tök meztelenre akarták őket vetköztetni,azért az már durva,ha a szívét vizsgálja akkor minek a gatyát letolni,ha meg épp a heréket akkor mért kellene levenni a felsőjét,szóval durva és mit keres ott a másik diák egy ilyen vizsgálatnál.Sajnos sok ilyet hallottam,azért is ennyire foglalkoztatott téma a diákok körében.
2010. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:

Igen volt már ilyenem

A lábam meghúzódott a combomnál (forgómnál)

2010. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen...hogy bugyira kellett vetkőzni... megnézték a gerincet és hogy így ránézésre egészséges e mell... meg ilyenek... de nem max 2 percig tartott ez... tiszta gáz volt...:S de túl éltem
2010. ápr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nálunk nem,hál istennek.Mi is felöltözve mehetünk be,csak a vastag felsőt kellett levenni.Az is biztos hogy fiú se lennék,mert hallottam milyen vizsgálatokat csinálnak,én biztos nem vetköznék le meztelenre,egy doki kedvéért se.
2010. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
Örülj a rutinvizsgálatnak! A kicsit lehúzott bugyival azt vizsgálta, hogy van-e sérved. Megkérdezhetted volna tőle is :) Ha még egy kicsit köhögnöd is kellett, vagy bent tartani a levegőt, akkor tuti az volt. Vagy esetleg gyulladást és/vagy vesekövet is tudnak így kiszűrni. Szóval ne aggódj :)
2010. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
12:44 tanulj már meg pollókám magyarul írni, mert rohadtul idegesítő! köszi!
2010. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen,de ne is nagyon legyen.Ha mégis remélem diszkrétek lesznek,különben ott hagyon őket és majd külön megyek el,a rokonoméknál volt és durván csinálták egyszerre be az összes egynemű,volt aki ott is hagyta őket,ha ilyen lesz,én is ezt teszem tuti.
2010. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat,gerinc vizsgálatnál főként.Mondjuk nálunk amikor megnézték nem kellett bugyira vetkőzni és 5.-ben volt,azóta az oltáson kívül és a vérnyomás mérésén kívül semmi nem volt,korábban is inkább szem,fogak,magasság,súly,szívet hallgatták meg.Ilyen mell vizsgálat nem volt,ami nem is baj,szerintem is ez általánosban korai lenne.
2010. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!