Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy egy tök...

Lehetséges, hogy egy tök általános orvosi vizsgálaton bugyira kell vetkőzni? Nektek volt ilyen? Ha igen, mit vizsgáltak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 01:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Nálunk se volt,de szerintem doki függő,én is azt gondolom,hogy a vizsgálatokhoz való hozzá állása a gyerekeknek az orvosi diszkréciótól és a felvilágosítástól is függ.
2010. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de amiket olvastam,én kivágtam volna a dokit ha a többiek előtt akart volna fél vagy teljesen meztelenre vetkőztetni,nálunk ilyenek nem voltak.
2010. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
nekem volt ortupédusnál voltam egybugyire kellet vetközni:(
2010. ápr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Akkor az egy rendes ortopédus volt, aki meg akart vizsgálni. Sokkal jobb,mint amikor úgy írnak fel lúdtalpbetétet, hogy a cipődet sem kell levenni! Hidd el, hogy nem zavarba hozni akart, hanem lelkiismeretesen elvégezni a munkáját. Például kíváncsi lehetett, hogy egy magasságban van-e a két mellbimbód, amit csak így láthatott. Ha nem, abból olyan következtetéseket vonhat le a tartásodra, a csontozatodra, izmaidra nézve, ami nélkül nem tud tisztességes diagnózist adni. Tehát csak hálás lehetsz neki, amiért levetkőztetett! Orvos előtt nem kell szégyellősködni.
2010. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj,de ha a lábammal van a gond akkor ne a mellem néze,én nem örülnék neki,ha fölöslegesen kell a felsőm levenni!A fölösleges,nem indokolt vetközést és ez a személyre is vonatkozik nem szeretik az emberek.Gondolok itt arra ha urológushoz megy az ember,akkor a doki vizsgálja meg,az ápolónő a számítógépbe viszi az adatokat,szóval amikor le kell tolni a gatyát nem kellene ott lennie,ezzel csak még kellemetlenné teszi a helyzetet,ahogy ha én nő gyógyászhoz megyek a doki vizsgál és az zavaró lenne hogy ott fekszek eleve széttárt lábakkal és még az ápolónő is ott álldogálna,hál istennek a vizsgálat nálunk egy külön

pavilonnal elválasztott helységben zajlik,de sok férfi és fiatal is panaszkodott a pasiknál,hogy azért megalázó hogy még ott áll 2 ápolónő is amikor nekik a ottés nem a meg vizsgálás a dolguk.


Én is jártam gyerekként ortopodésnál és ha le is kellett bugyira vetkőznöm,a trikom maradhatott.


Ugyanúgy azt sem értem amiről szintén sok tini és kiskamasz panaszkodott,hogy ha az iskolai vizsgálatra sor kerül és már megvizsgálták és jön az intim vizsgálat,mért kell ott teljesen levetközniük a fiúknak,mért nem maradhat rajtuk a felső,szerintem ez nem korrekt,mért is nem mehetnek be felsőbe,mondjuk trikó és alsó,azért még sem pucéron állnának be.


Minden ember más ha én nőgyógyászhoz megyek egyáltalán nem örülnék ha még a mellem is tapizni akarná,max. ha alul már felöltözhettem.Meg eleve ha vizsgálnak a doktoron kívül ne legyen ott más.

2010. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

nekem az állkapcsom fájt és megröngenezték a fejem és leküldtek,hogy a doki is megnéz,odáig oké is volt,hogy alsóba megkopogtatta a térdkalácsomat,de amikor közölte vegyem le a melltartót és béka ugrásokat akart csináltatni ott hagytam,és a barátnőm is nála volt,ő cukros és általános vizsgálatra jött,vele is breki ugrásokat csináltatott,azért ez már megalázó,korábban egy doki sem csinált ilyet.


Egyébként néha igenis nem indokolt az hogy vetközőn az ember.

2010. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz igen.


A többi hozzászóláshoz annyit hogy én is tapasztaltam,hogy néha fölöslegesen vetköztetnek.

2010. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat,de én is hallottam egy csomó olyan dolgok a dokikkal,ill. vizsgálatikkal kapcsolatban amikkel nem értek egyet,főleg etikailag.
2010. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Általános vizsgálatnál az egész TESTET nézi a doki,ha lelkiismeretes.Gerinc,csipő,térd,boka,lábfej.Bőrödön nincsenek elváltozások,kiütések,begyulladt sebek,esetleg verés nyoma!Nagyon sok fiunak fitymaszükülete van,a herék állapotát is megnézi.A lányoknak a daganat,elváltozás már akkor előfordulhat,amikor még nem is nőttek a mellei.Semmi szexualitási gondolatok nincsenek!CSAK TEST!Anatomiai test!Talán a kedves mama,papa nem világositott fel,hogy mi az az emberi test,és hogy müködik..
2010. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Hát nem,de régebben nem is voltak még ilyen intim vizsgálatok sem és sok szülő nem is tud róluk,meg a gyerekek se,fel kellene mindkét félt világosítani,meg a gyerekeket még arról,hogy joguk van ahhoz hogy úgy vizsgálják őket hogy ne legyen ott más osztálytárs,mert erről sok panaszt olvastam,engem is zavarna,de az urológusnak a heréket,péniszt kell néznie,nem a mellkast,ahogy a szívsebész sem a péniszt nézi,én ezt nem értem,meg a teljesen meztelenre vetköztetést urológiánál.
2010. ápr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!