Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor én már nem vagyok szűz?

Akkor én már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, még nem voltam senkivel, ezt mondtam is az orvosnak. Kérdezte hogy tampont használok - e, mondtam igen. Rákszűrést csinálnt az orvos amivel nem is lenne probléma de kacsát használt hozzá. Ettől nem szakadt át a szűzhártyám? Óvatos volt az orvos, nem is fájt, nem is vérzet kb 1 csepp barnás folt volt utána de az gondolom a kaparástól. Még is most aggódom.
2016. febr. 26. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Amíg nem jár benned pénisz, addig szűz vagy.
2016. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Ha tampont használsz, akkor már nincs meg a szűzhártyád. Amikor megtelik vérrel, akkor átszakítja kivételkor. Mivel egyébként is vérzel, nem veszed észre. A barnás csepp a kapargatástól volt.
2016. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg? :(
2016. febr. 26. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

A szüzesség hülyeség. Bizonyított tény, hogy biológiailag nincs ilyen,hogy valaki szűz. Elmagyarázom: a szűzhártyád valójában nem egy hártya, ami a teljes nyílást takarja, hanem inkább egy boltívre emlékeztet. Vannak nők, akiknek egy rosszul sikerült spárgától, lovaglástól, vagy akár ujjazástól(!) is kiszakad. De vannak akiknek szülés után sem.

Ez is mutatja,hogy valójában mennyi tök mindegy. Csak társadalmilag van így megítélve ez a szüzesség téma. Semmivel sem érsz többet vagy kevesebbet attól, hogy lefeküdtél-e már valakivel. Szóval ha ezentúl bárki számon kéri rajtad, röhögj az arcába.

2016. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az mit jelent hogy a tavalyi szűrésnél azt írta a leletre vv: R.nagy uterus afv-ben. Ideire meg azt hogy vv:R.nagy/ vagy kis uterus afv-ben? A többi az mind ugyanaz.
2016. febr. 26. 20:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem szexelsz, szűz vagy, a szűzhártya meglétét meg meg tudod nézni tükörben / fotón, ha tudod, hogy kell. :)
2016. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!