Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátommal leszeretnék...

A barátommal leszeretnék feküdni de megvan nekem és szűz vagyok, bajom lehetne belőle?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es fel eve elek kapcsolatban a baratommal..viszont elegge messze lakik es ma megigerte h feljon hozzam..de nekem megvan es meg szuz is vagyok de szeretnek vele ma lefekudni..mi bajom lehet?
2016. febr. 16. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát mensi alatt is be lehet vállalni, gumival semmi bajod nem lesz elméletileg, de gusztustalan... Én 3 éve vagyok kapcsolatban, sose csináltuk mensi közben, számomra ez undorító.

19L

2016. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod, de lehet, hogy neki nem fog annyira tetszeni a dolog. Azt gondolom tudod, hogy a szűzesség elvesztése gyakran vérzéssel jár, ezért valószínűleg az nem fog neki feltünni, miután már úgyis tiszta vér vagy. Én ezt kicsit gusztustalannak tartom, de ez az én véleményem. Meg lehet tenni, de én inkább várnék, kibírnám ezt a pár napot.
2016. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést ma már egyszer feltetted, ott is elég sok válasz érkezett, hogy nem ajánlatos, főképp nem védekezés nélkül..., gondolom még nem akartok gyereket
2016. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso: en nem irtam ki ilyet :D csak ezt!
2016. febr. 16. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez volt a kérdés, még annyival megspékelve, hogy ott nem akartak védekezni :D
2016. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!