Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezés utáni csikló...

Szeretkezés utáni csikló fájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy hete szeretkeztem a barátommal és azóta fáj a csiklóm. Észrevettem egy piros foltot is a csikló aljánál és a kisajak kezdeténél. Égő érzes, akkor is fáj ha víz ér hozzá és akkor is ha bugyi. A kellemetlen érzés tetejébe meg a menstruációm is megjött két nappal az együttlét után plusz beteg is vagyok, lehet a szervezetemben lévő vírus is rátett egy lapáttal. Nőgyógyásznál meg soha életemben nem voltam, de tudom, hogy kénytelen leszek elmenni, ha továbbra sem enyhül. Esetleg valaki járt már hasonlóan? Tudtok valami házi praktikát? 16/L
2016. jan. 31. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, fontos a higiénia, ha valamelyikőtöknek koszos volt a keze, könnyen okozhatta az.

Lehetséges, hogy a betegséged is rásegített, sokaknál előfordul, hogyha lebetegednek (gyenge az immunrendszerük), pattanásaik lesznek, vagy előjön a szájherpeszük.

Ha nem múlik el a betegséggel együtt, irány a nőgyógyász.

(Ha szexuálisan aktív vagy, amúgy is el kellene menni!)

2016. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Természetesen mindketten ápoltak vagyunk és figyelünk a higéniai dolgokra, de akkor éppen nem jutott eszünkbe, hogy nem ártana esetleg kezetmosni, szóval játszat ez is.:/ Ma voltam orvosnál, elkezdtem antibiotikumot szedni a betegségemre szóval ha nem fog enyhülni a fájdalom, akkor tényleg megyek nőgyógyászhoz. Beszéltem anyukámmal is, ő is mondta hogy valószínűleg a vírusok miatt jött ki ennyire és hátha elmúlik ahogy gyógyulok, de már-már csillagokat látok a fájdalomtól és kétségbe vagyok esve.:/ Mindenesetre köszönöm a választ.:)
2016. febr. 1. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!