Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a csiklóm környéke. Miért...

Fáj a csiklóm környéke. Miért van ez? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés

Elég gyakran szoktam ujjazni magam, de a mai nap éles fájdalomra lettem figyelmes a csiklóm tájékáról. Minden alkalom előtt és után is szoktam kezet mosni (ezt roppant komolyan veszem). Illetve fürdés közben meg néztem és egy fehéres kitüremkedés volt a csikóm környékén talán az fájt ?! (megjegyzem nem vagyok nőgyógyász és lehet hogy egy teljesen normális szervem csak én nem tudok róla). Ha van valaki akivel ez már megesett elmondaná, hogy mit kéne csinálnom?

UI: Bocsánat ha zavarosan fogalmaztam, de nem tudom, hogy mi a baj és ciki lenne nőgyógyászhoz menni, ezért félek.



2015. okt. 19. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Fáj? Akkor nem normális.
2015. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pattanás? Nekem fiatalkoromban (14-16) volt egy két nagy pattanás rajta (nem, nem szőrtüszőgyulladás)
2015. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!