Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék a csiklóm fájdalm...

Mit tehetnék a csiklóm fájdalma ellen?

Figyelt kérdés
Már három napja rettenetesen fáj és viszket a nemi szervem... Pontosabban a csiklóm fáj. Tapintás alapján úgy érzem, hogy egy kis duzzanat is van ott. De nem nagyon érek hozzá, mert akkor nagyon fáj. Biciklizés közben kezdett fájni, ezért arra gondoltam, hogy talán megütődött vagy valami ilyesmi... de nem akar elmúlni :( A múlt éjjel annyira fájt és viszketett, hogy egyszerűen nem tudtam elaludni... Ma egész nap hideg vizes borogatás volt rajta, de semmi... Mi lehet? Valami gyulladás vagy esetleg fertőzés valahonnan? Ha tényleg megütődött biciklizés közben akkor mennyi idő, míg elmúlik? Mit tehetnék?:( 17 éves vagyok és szűz.

2015. júl. 23. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez fertőzés inkább, menj vele nőgyógyászhoz.
2015. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha pár napon belül nem enyhül akkor mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz, csak szeretném tudni, hogy mi lehet a baj? És ha lehet segíteni rajta orvos nélkül, akkor nem akarok feleslegesen rohangálni a dokihoz...
2015. júl. 23. 20:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél már orvoshoz?
2015. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sosem voltam nőgyógyásznál, eléggé félek... ha nem szűnik meg, elmegyek, de gondoltam megkérdezem, hogy lehetne-e valamit tenni.. ha nem muszáj nem megyek dokihoz
2015. júl. 23. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:

ha megdörzsölödik attol még nem kéne ennyire viszketnie,

ne borogasd az még jobban táptalaja a baciknak

2015. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha csak megütött, nem kéne viszketnie.

Folyásod nincs???

Én a helyedben elmennék nődokihoz sűrgösen!

2015. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a folásod sárgás lett és büdös, akkor pl. gombád van, amit Canesten combival gyógyíthatsz.

Ha nem múlik akkor menj majd el orvoshoz és ha van rá módod akkor női orvost keress első alkalommal, mert elviselhetőbb elötte terpeszteni mint egy férfi elött.

2015. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elvileg a gomba inkább fehér és túrós állagú, viszkető érzéssel jár.

Zöld- trichomonas

2015. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Körömvirág krémmel kentem be többször is ma, a viszketést megszüntette, de még fáj... Ma "megvizsgáltam" alaposabban, és azt vettem észre, hogy biztos nem megütődött, mert akkor kemény duzzanat lenne. Ez elég puha...
2015. júl. 24. 20:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Na mi volt a gond?Voltál orvosnál?
2015. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!