Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék a csiklóm fájdalm...

Mit tehetnék a csiklóm fájdalma ellen?

Figyelt kérdés
Már három napja rettenetesen fáj és viszket a nemi szervem... Pontosabban a csiklóm fáj. Tapintás alapján úgy érzem, hogy egy kis duzzanat is van ott. De nem nagyon érek hozzá, mert akkor nagyon fáj. Biciklizés közben kezdett fájni, ezért arra gondoltam, hogy talán megütődött vagy valami ilyesmi... de nem akar elmúlni :( A múlt éjjel annyira fájt és viszketett, hogy egyszerűen nem tudtam elaludni... Ma egész nap hideg vizes borogatás volt rajta, de semmi... Mi lehet? Valami gyulladás vagy esetleg fertőzés valahonnan? Ha tényleg megütődött biciklizés közben akkor mennyi idő, míg elmúlik? Mit tehetnék?:( 17 éves vagyok és szűz.

2015. júl. 23. 20:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Azt mondta, hogy már régen valami felsértette, és a meleg miatt most jött ki. Egyébként még jobban meg dagadt, tehát a teljes vulva. Be kellett feküdjek a kórházba öt napig, ahol rengeteg antibiotikumot, és jódos kezelést kaptam. Úgy volt, hogy meg kell vágni, hogy ki tudjon tisztulni, de Istennek hála, magától kifakadt. Most már minden oké, még kell gyógyuljon. Idén nyárra viszont meg van tiltva a fürdés, napozás és biciklizés...
2015. aug. 19. 19:24
 12/12 anonim ***** válasza:
Sikerült rendbe jönnöd??
2015. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!