Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amióta az eszemet tudom...

Amióta az eszemet tudom érzékeny, fáj a csiklóm. Mitől van?

Figyelt kérdés
Már azelőtt is volt hogy nemi életet kezdtem élni. Akkor is fáj, ha csak hozzáérek bármivel is. Nőgyógyászhoz nem akarok menni mert akkor szólnom kéne anyumnak es az elég kellemetlen... Segítsetek légyszi! 16/L

2015. dec. 30. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne szólnod anyudnak? Nyugodtan elmehetsz nélküle is nőgyógyászhoz.
2015. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy ha már szexelsz, amúgy is illene nőgyógyászhoz járni.
2015. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit korán kezdted a nemi életet, még nem vagy teljesen fejlett. Hormonálisan beavatkozni nem túl szerencsés a fogamzásgátlás miatt, de orvoshoz el kellene menned a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel.
2015. dec. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt csak orvos tudja neked megmondani


ha én anya lennék, szeretném, ha ezt a kérdést velem beszélné meg a lányom, nem idegenektől kérdezné a gyakorin

2015. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!