Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vizsgálják az inkontine...

Hogyan vizsgálják az inkontinenciát?

Figyelt kérdés
Hogyan állapítják meg ? Milyen kezelés hatásos ellene? Valami műtét esetleg?
2010. márc. 28. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is ami dönt, az a tünetek, hogy mikor nem tudja valaki megtartani a vizeletét. Ettől függően sok féle inkontinencia létezik. Ultrahangon a záróizmok állapotát is meg tudják vizsgálni. Műtét nagyon ritka esetben szokott történni. A kezelés pedig a probléma okától függ. (műtősnő vagyok)
2010. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nálam van, hogy csak tüsszentés vagy köhögés esetén jelentkezik ez a kellemetlenség, de leggyakrabban csak úgy magától a semmi hatására és 14 éves korom óta.Sokszor nem is érzem csak mikor elemegyek wc-ra,akkor látom,hogy már nem bírja a tiszatasági..ez nagyon kellemetlen, nem beszélve a szagokról.Köszi a választ
2010. márc. 28. 21:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked gyenge a záróizmod. Gondolom voltál vele orvosnál. Vannak (állítólag) hatásos kismedencei gyakorlatok (Kegel-féle, stb.) nézz utánuk neten és próbáld ki, szerintem hatásosak lehetnek, már sok embernek segítettek!
2010. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
még nem voltam, éppen ezért egyre durvább, de olyan kellemetlen ez az egész, de most már muszály lesz,köszi utána nézek ennek
2010. márc. 28. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül menj el dokihoz! És szégyeld magad :) amiért eddig még nem tetted meg! Ez nem ciki kicsit sem. Rengeteg embernek van hasonló problémája! Jobbulást kívánok neked!
2010. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
eddig is szégyelletem azért nem mentem:)de megteszem!és köszönöm szépen:)
2010. márc. 28. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után úgy nézte meg a doki, hogy vizsgálat közben hangosan kellett köhögnöm. de nálam szerencsére nincs semmi baj. És tényleg, az intim torna sokat segít!(Kegel féle, vagy Kriston Andrea; keress rá neten)Lehet, hogy nem a záróizommal van baj, hanem hólyag süllyedés, vagy valami ilyesmi.
2010. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg hogy mondj el mindent a dokinak őszintén. Előtte nem kell szégyellned magad! Így a probléma okát könnyebben kideríti!
2010. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerinted hol érdemes kezdeni? Helybeli nőgyógyászaton vagy itt Pesten a Semmelweis egyetem klinikáján? Itt szép árakat kell fizetni érte

[link]

De ha ez hatásos,akkor kezdenék itt, hogy ne kelljen 50 dokinak erről beszámolnom. Tudom ez már túl sok info rólam, de te valami doki vagy ezért megkérdezném azt is, hogy lehet ettől a betegségtől az,hogy sex közben nagyon ég a hüvelyem és feszít?Köszi a segítséget!

2010. márc. 29. 11:18
 10/12 A kérdező kommentje:
vajon hatásos ez a kezelés?
2010. márc. 29. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!