Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg van hogy meztelenül...

Tényleg van hogy meztelenül vizsgálják az embert perceken keresztül, még ha nem is szükséges, főleg diákokra értem?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyesmikről már több helyen és ez kamu vagy van ilyen,pl. hogy sima éveses vizsgálatot végeztek és így méregették a vérnyomását,nézték a hallást,látást,magasságot.Vagy első nőgyógyászati vizsgálatnál a vizsgálat előtt le kellett teljesen vetkőznie.

Ezek normális eljárások,már ha vannak ilyenek?


Mert se én,se ismerettségi köröm még nem tapasztalt ilyet.


2010. okt. 8. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
az, h meztelenre vetkőztetik, az maximum darabokban történik, pl visszaveheted a felsőd... nőgyógyász csak alul vizsgál... ezen felül általános kivizsgáláson minden ruhád rajtad marad, cask feljebb kell húzni a pólót, h meghallgassa a szíved az orvos.
2010. okt. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvos csak addig fog vetkőztetni, amíg szükséges. Nyilván egy nőgyógyászati vizsgálatnál nem elég levenned a fölsőd, és az éves vizsgálatnál se csak a pólód ujját kell felhúzni a vérnyomásméréshez, de tök csupaszra senki nem fogja kérni. Amúgy a diákok szoktak ilyeneket terjeszteni, hogy a suliorvos megvizsgálja a nemiszerveket meg hasonlóak, de ezzel csak egymást ijesztegetik. A dokiknak nem az a céljuk, hogy megalázzanak, csak az, hogy a ruha ne akadályozza a vizsgálatot.
2010. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk bugyira, melltartóra kellett levetkőzni.Mi kaptuk a leba,szást lányok, mert melltartót és tangát hordtunk.,,Mert hogy az mennyire egészségtelen.,, A fiúk alsógatyára vetkőztek. Tényleg csak ijesztgetik egymást.

Ja ez szakközépben volt.

2010. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak azért mert itt feltettek egy kérdést hogy vizsgáltak már meg valakit meztelenül és egy csaj azt írta,hogy 14 évesen az első nőgyógyászatin tök meztelenre kellett vetkőznie és 2 asszisztens meg bámulta,remélem hogy ilyen nincs.Ha ez igaz valami perverz lehetett a doki,mert tudtommal alul ha megvizsgál a doki,akkor felöltözhet az ember utána és ha esetleg van mellvizsgálat akkor már csak miután felöltözött van mellvizsgálat.De sok hasonlót olvastam,fiúknál is,aki arról írt,hogy éves vizsgálatnál le kellett mindent vennie és úgy nézték meg a vérnyomását is és hogy milyen megalázó volt,szóval sok ilyet olvastam,szóval valahol lehet hogy voltak ilyenek,azért valami lehet,mert ennyi ember nem hazudozhat.De remélem hogy csak ritka,oké mondjuk én simán nem engedném,de ha kisebb lettem volna akkor ki tudja,ill. egy embert ismerek akivel történt ilyen és még most is nagyon rosszul érinti a dolog.

Azért köszönöm a válaszokat,ezek szerint ha van is igen ritka.

2010. okt. 9. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
47 vagyok , de nem emlékszem, hogy teljesen meztelenül kellett volna orvos előtt lennem.
2014. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!