Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szüzeket tényleg végbélen...

A szüzeket tényleg végbélen keresztül vizsgálják meg?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok ,és félek a nőgyógyásztól :S
2011. márc. 28. 15:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyenről nem hallottam. Gondolom ha szűz, nem hüvelyi ultrahanggal vizsgálják, hanem hasival.
2011. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te jó Isten!!!
2011. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ilyet még én se hallottam. :O
2011. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de nem ez az általános. Egyébként ne félj, mert az orvosnak semmit nem jelent a puncid.
2011. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%

Igen, ez előfordulhat, én szűz vagyok, kétszer jártam nőgyógyásznál mivel panaszom volt, és mind a kétszer (pedig két külön doki volt) végbélen keresztül vizsgált. Ez nem jelenti azt, hogy téged is így fog, nekem nagyon fájdalmas volt amikor hüvelyi úton próbálta meg, és abba is hagyta.

Egyébként én nem is bánom, mert igaz kellemetlen volt a dolog, de legalább a másik helyen a barátom fog először "járni" :)

2011. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Először megpróbálják hüvelyen keresztül, és ha nem megy, akkor próbálják végbélen keresztül.
2011. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

igen, engem úgy vizsgált meg a gyereknőgyógyász mert mondtam neki hogy szűz vagyok

amikor orvost váltottam és átmentem egy másik gyereknőgyógyászhoz, az megkérdezte hogy az előző orvos hogy vizsgált és utána ő is végbélen keresztül vizsgált

2011. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ott még hagyján...de azért .... ez gusztustalan :S... ha megkérem akkor szerintetek enged :S?
2011. márc. 28. 22:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked gusztustalan, de egy orvosnak ennél ezerszer gusztustalanabb dolgokat meg kell csinálnia. Nyilván nem a saját perverziójából csinálja, hanem mert ha vki túlságosan szűk, akkor fájdalmat okozhat neki a hüvelyi vizsgálat.

Ha megmondod, hogy te úgy szeretnéd, akkor vszínűleg úgy fogja csinálni.

2011. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
tudom, de egyszerűen a gondolattól is irtózok.... kitágitsam magam vagy vmi :S ?
2011. márc. 28. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!