Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent nőgyógyászatilag...

Mit jelent nőgyógyászatilag ha a myoma félév alatt 0.7 mm-t nőtt?

Figyelt kérdés

Féléve találtak egy myomát a méhemen amit hüvelyi UH.-on megnéztek és 1.8 cm volt!Azt javasolta a doki,hogy félévente ellenőriztetnem kell ...más teendőm nincs!!

NA tegnap erre a hasi UH.- ugyenezt a myomát 2.5 cm-nem látta!!Szóval nött!VAn valakinek hasonló tapasztalata??Mire számítsak??Előre is köszönöm!!


2010. márc. 24. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak kb. 10 éve van miómája. Mindn évben jár vele ellenőrzésre, neki is időközben nőtt egy kicsit, ennyi idő alatt. Ha jársz vele rendszeresen ellenőrzésre látni fogja az orvos, hogy mikor lesz szükség beavatkozásra.
2010. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőhet, de nem biztos. Ha az orvos úgy látja, hogy műteni kell, majd szól. De ezt mért nem tőle kérdezted meg? Félévente ellenőriztesd. Én nem vettem komolyan és csecsemőfej nagyságú lett, már a vesémet veszélyeztette.
2010. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Utolsó hozzászolótól megkérdezem ha megengedi,és eltávolították Önnek?
2010. márc. 24. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, két órás műtéttel, a húgyvezetékre rá volt tekeredve. Úgy kerültem orvoshoz, hogy hirtelen erős hasi fájdalmaim voltak, de az valószínűleg nem maga a mióma volt, hanem vesegörcs. 3/4 évvel előtte nekem is mondták, hogy van egy kis miomám, ellenőriztessem félévente, de mivel egészséges szoktam lenni, tünetem nem volt, gondoltam, ráér az.
2010. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!