Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida diéta. Pontosan, hogy...

Candida diéta. Pontosan, hogy is kell?

Figyelt kérdés
Évek óta hüvelygyulladástól szenvedek és a magándokihoz eljutottam azt mondta Candidám van és semmilyne készítmény nem segít csak a diéta. Elkezdtem viszont néztem neten annyira változó mit lehet és mit nem. Pl.: én nem bírom egyáltalán cukor nélkül ezért Norbi Update-s szörpöt szoktam inni amibe csak természetes édesítők vannak , eszek gulyáslevest és a benne lévő füstölt húsokat csak teljes kiőrlésű rozskenyérrel. Salátákat eszem retekkel paradicsommal, viszont naponta egy almát vagy banánt is muszáj mert érzem hogy gyengülök nap elején és végén. Cickafark teát iszok napi 2-öt Anti Candika teát pedig most fogok. Van probiotikumom is de nem tudom helyesen csinálom-e ezt . Vajat használok margarin helyett , tejet és tejtermékeket viszont egyáltalán nem. Így várhatok lehetőleg változást? U.i. Sajnos HPV vírust is talált a nőgyógyászom de nem közölte pontosan melyiket és szerinte nincs hámelváltozásom :/ Kellene félnem? Ezüst kolloidot szedek és teafás gyógyteás intimmosakodót. Szeretnék már meggyógyulni . :(
2015. nov. 5. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyogyulj meg mielobb es legkozelebb ne csinald fuvel-faval.
2015. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!