Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon vékony vagyok Candida...

Nagyon vékony vagyok Candida diéta ilyenkor mennyire ajánlott?

Figyelt kérdés

Visszatérő hüvely fertőzésem van már évek óta,már egy rakat pénzt kiadtam gyógyszerekre,egyik évben 4x is voltam nőgyógyásznál. Most kipróbálom a teafaolajos ülőfürdőt,meg pár cseppet rakok a tisztaságira, vettem Bonolact pro femina probiotikumot,hogy helyre állítsam a hüvelyflóráimat. 5 napig csinálom az ülőfürdőt még ma meg holnap is csinálom. Aztán szerdától elkezdem a probiotikumot szedni 14napig.


Ha ez nem használ.Akkor lehet candida diétát kell csinálnom.

Viszont tavaly kb 8 kg ledobtam stressz és lelki problémák miatt tavaly 45 kg voltam,még magamtól is undorodtam csont és bőr voltam. Most már sikerült 1 év alatt 49 kg-ra híznom.


Viszont félek,hogy ettől a diétától megint elkezdenék lefogyni. Szeretnék még 2-3 kg-t hízni,hogy jó legyen.De félek a diétától csak fogynék :/


2015. szept. 21. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Gasztro 825 probiotikum folyamatos szedése visszaszorítja a candidát. Nem ajánlatos soványan ilyen diétát tartani.
2015. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!! Akkor jól gondoltam,hogy nem túl jó ötlet ez a diéta.Ha a mostani kúra nem segit akkor amit ajánlottál kiprobalom
2015. szept. 22. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:
1: Meddig kell szedni?
2015. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!