Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ez ellen? 16l

Mit tegyek ez ellen? 16l

Figyelt kérdés

Mindenhol szőrös vagyok. Nem tudom mi okozhatja ezt de nagyon zavaró és semmi önbizalmam nincs emiatt, nemi életet még nem kezdtem el de így nem is tudom mikor fogom mert rettenetesen szégyellem hogy látszik hogy borotválom pl. a hasamat. És szurok is tudom hogy ezzel elegge elrontottam az egeszet de nincs penzem kozmetikushoz menni meg ott is szegyellem.

Ha valaki küzd még ezzel a problémával tudna tanácsot adni? Vagy valami gyógyszer esetleg van erre?



2015. jún. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyantázd le! Vedd meg. A borotvától erősödik csak. A gyanta jobb, bár fájdalmas de megritkul ill lassabban is nő ki.
2015. jún. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Az a baj a gyantával hogy van ahol nem olyan hosszú hogy leszedje es próbáltam már pl a lábamon hát iszonyatosan fájt

Az epilátor se jobb

De még egyszer megpróbálom a gyantát

2015. jún. 1. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen a gyanta nem kellemes, de ezerszer jobb, mintha borotválnád. De ne magadnak csináld hideggyantával, jó eséllyel rosszul csinálod, azért tépi csak le, hanem menj el kozmetikushoz, csináltasd meg. Egyáltalán nem gáz, nyugi! Az elején tényleg nagyon tud fájni, de aztán egyre gyengül a szőr, nekem pl. már egyáltalán nem fáj.

Amúgy meg ha van elég pénzed, akkor érdemes a lézeres szőrtelenítést kipróbálni. AMúgy mindig ilyen szőrös típus voltál, vagy romlott a helyzet mostanában? Mert ha a hasadon is nagyon szőrös vagy, akkor érdemes hormonvizsgálatot csináltatni!

2015. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne gyantáztass, hanem menj el endokrinológushoz, mert lehet, hogy hormonproblémád van!

Az is lehet, h nem is sok az a szőr, csak téged idegesít, sok tinilány van ezzel!

2015. jún. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Ne gyantáztass hanem..." Akkor maradjon szőrös?? Az endokrinológus max megállapítja a szőrösödés okát,de tenni ellene nem igazán tud. (tapasztalat)
2015. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!