Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehérfolyás ellen?

Fehérfolyás ellen?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam himlős, és azzal egy időben menstruáltam. Azóta minden áldott nap kellemetlen szagú fehérfolyásom van, és nem merem senkinek említeni.. főképp anyukámnak, vagy a nővéreimnek, mert olyan kínos téma. így azt szeretném kérdezni, hogy elég ha intim mosakodószert használok, az valamennyire szünteti ezt? mert sajnos, utána olvastam neten, hogy vannak ennek következményei, és egy kicsit meg ijedtem. Nő gyógyászhoz pedig nem merek/mernék el menni.És nap közben is egyre jobban érzem ezt a kellemetlen szagot. 16/L. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. máj. 26. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig akár szeretnél, akár nem, ezzel el kell menned nőgyógyászhoz! Nem tudhatod, mi a bajod, és nem biztos, h az intim mosakodógél segíteni fog, sőt... nyugodtan beszélj erről anyukáddal!
2015. máj. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!