Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoptatás alatt vizesedés/ödém...

Kamilla80 kérdése:

Szoptatás alatt vizesedés/ödéma? Kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fél éves a kisbabám, még mindig szoptatom. Az a problémám, hogy kb. 1 hete elég durván elkezdtem vizesedni.... A bokám úgy néz ki, mintha kettő lenne belőle, mögötte van egy vizes Pukli is.... És az arcomon is látszik....:-(. Ez normális szoptatás alatt? Hogy terhesen vizesedtem, az ok, de a szülés után az elmúlt! Most miert jött ujra elő? Mi lehet az oka? Hozzáteszem szülés óta most jött meg először, tehát rendeződni kellene a hormonjaimnak, legalábbis eddig azt hittem.....:-(. Van köztetek olyan, aki szoptatáskor vizesedett? Meddig tartott ez az állapot? Koszi a válaszokat előre is!
2015. máj. 28. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Uhh az kemény, nekem is ez van (bár a bokám nem vizesedik) meg lilás-vöröses csikok jelentek meg, holott terhességem alatt, nem volt ilyesféle problémám.Nekem a védőnőm azt mondta, pont tegnap, hogy mindenképp menjek el elöször házi orvoshoz, majd ő ad beutalót szakrendelésre.Ja és én nem szoptattam, csak 1-2hónapot,és 10 hónapja szültem.Szerintem te is menj el az orvosodhoz.Remélem tudtam valami tanácsot adni.
2015. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt! Ja gáz, főleg azért mert ilyet még nem is hallottam, szoptatás alatt vizesedni ?! :0! Elmegyek sztem dokihoz, aztán megnézetem a hormomjaimat is, de állítólag hormonokat szoptatás befejezése után 3 hónappal néznek először, mert addig ingadozó a hormonháztartás.... Nem érzem magam túl jól a bőrömben :-(.
2015. máj. 28. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit, kár, hogy nem tudtam jobban segíteni neked. :(

Én holnap megyek házi orvoshoz, majd írok, hogy nekem mit mondott.Okés?

2015. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Voltál dokinál? :-) mit mondott? Én 16-án tudok dokihoz menni, mert sajnos addig szabin van.... Murphy, mindig akkor van szabin, amikor menni szeretnék hozzá:D!
2015. jún. 4. 08:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, na akkor egy cipőben járunk, az én dokinőm is szabadságon van, helyetteshez meg nem szívesen mennék. Úgy hogy nagyszerü...:S
2015. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!