Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki valami okosat erre?

Valaki valami okosat erre?

Figyelt kérdés

Először is igen,tudom és megyek vele orvoshoz jövőhéten!!!!

Na szóval Megjött és tampont használok. Mikor felhelyeztem kis nyomást éreztem de nem foglalkoztam vele. Majd mikor vége lett,vagyis elmúlt akkor a kivancsisag vezérelt így felnyultam hogy mi lehet a gond...es ekkor ereztem egy ilyen kis gombócot,ami nem fajt hogy hozzányúltam meg semmi. Olyan,mint a hüvelyem csak kinövés szerűség. De nem zárja el a mehnyakat. Szóval szerintem és anyukám szerint is polip vagy valami ilyesmi. Valaki esetleg volt mar ilyen helyzetbe? Ill. az ilyen műtét hogy zajlik ill. milyen kellemetlensegekkel jar?

Köszönöm előre is.

17/l



2015. máj. 16. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mekkora gombócot érezteél? Ha kb 3 cm-eset, akkor az a méhnyakad. A méhnyak a hüvely végében van,kerekded. Néha puha, és van amikor keményebb tapintású a ciklus alatt.
2015. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!