Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sportolni szeretnék, mert a...

Sportolni szeretnék, mert a hasamon van egy kis felesleg, de nem tudom, mennyire fogja befolyásolna a havim. (? )

Figyelt kérdés

171 cm vagyok, 64 kg, 14 éves. még nem jött meg egyszer sem, azért izgat a dolog. úgy minden nap szeretnék 400 hasprést csinálni. tudom, a testsúlyom normális, de fogyni szeretnék, mert ez a kevés plussz mind a hasamon van szinte, és nagyon csúnya. szóval, ha minden nap elvégzem ezt a gyakorlatot, akkor attól ugye még nem fogja a mensimet befolyásolni?

válaszokat elöre is köszi:)



2015. máj. 6. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem fogja, de ettől fogyni se fogsz nagy valószínűséggel. :) Nem létezik helyi fogyás. Nézd meg magad: hová kúszik fel legelőször a zsír? Mivel azt írod, alapvetően normál testalkat vagy, csak van egy kis pocak, ez neked feltehetőleg a hasad. Van akinek a feneke nő meg legelőször meg a combja. Na, ahová legelőször megy fel a zsír, onnan fog a legkésőbb eltűnni.

Ha fogyni akarsz, figyelj a táplálkozásra: sok hús, zöldség, hal, tojás, túró, kevés szénhidrát (barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, csemegének magvak és aszalt gyümölcs.) És emellett végezz lehetőleg minimum 40 perces aerob edzést: biciklizz, kocogj.

Ettől fogyni fogsz. :) És egészséges is. De 14 évesen fontos, hogy ne éheztesd a szervezeted, amit leírtam, az egy egészséges étrend, és ha betartod, meg mozogsz is mellette, akkor el fog tűnni a pocak.

2015. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
55%
Tavaly én is ennyi idős voltam,62 kg és kb 168 cm,akkoriban jött meg először elkezdtem fogyózni és aztán hónapokig utána nem jött meg.Nekem is a hasamra ment a zsír,én elkezdtem egészségesebben táplálkozni,futottam minden nap,valamikor még bicikliztek is mellé,és én is csináltam hasizom erősítő feladatokat,nade lement a zsír és még most elkezdtem ujra tornázni,hogy egy kicsit izmosabb legyen. most már 49 kiló vagyok és 170 cm.
2015. máj. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!