Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen tampon?

13 évesen tampon?

Figyelt kérdés
Eddíg tökéletesen megvoltam betéttel de jön a nyár,medencézés meg ilyenek(kb.fél éve jött meg a mensi).Anyu azt mondta hogy használjak tampont vesz malyd nekem minit.De nem vagyok biztos benne hogy jó ötlet mert egy csomó ijesztő dolgot írnak a neten.Most akkor használhatok nyugottan tampont vagy ne?

2015. ápr. 26. 16:02
 1/9 anonim válasza:
59%
Használhac
2015. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.
2015. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan. Versenyszerűen úsztam, így 11 éves koromtól, az első menzesztől kezdve használom. Sosem volt belőle gond. Fontos, hogy figyelj a higiéniára és cseréld rendszeresen tiszta kézzel!
2015. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem is fél éve volt meg, amikor először használtam tampont.

11 éves voltam..

jobbá tette az életem.

2015. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Igen,használd nyugodtan!

Amikor először beteszed egy kicsit kellemetlen,és ülni elég rossz úgy,hogy "benned" van. De kb a második mensi után már érezni sem fogod.

Csak az a fontos,hogy akkor tedd be,amikor már megjött,ne próbáld ki "szárazon". Ja és rendesen "dugd fel",mert külömben olyan érzés mintha mindjárt kiesne. 13/L

2015. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Különben*
2015. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okés.Köszi a válaszokat! :)
2015. ápr. 27. 11:41
 8/9 anonim válasza:
Szia, 14 vagyok, én is használok, ahogy előttem is írták, nyugodtan használhatsz, csak először minit, és dugd fel rendesen, és ne próbáld ki, amikor nincs meg. Amúgy azok az ,,ijesztő'' dolgok csak akkor történnek meg, ha nem figyelsz a higéniára (kézmosás)
2015. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös, osztod az észt, de te sem tetted fel normálisan, mert EGYÁLTALÁN nem szabad érezned, ülve sem!


Kérdező: igen, de nem biztos, hogy menni is fog. Én míg le nem feküdtem a párommal nem tudtam tampont használni, mert fájt feltenni... nagyon fájt.

2015. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!