Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon izzadok! Hogy mondjam...

Nagyon izzadok! Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

Úgy izzadok,hogy nem büdös meg semmi csak izzadság folt keletkezik mindig a ruhámon és elegem van hogy nem tudok csinosan öltözni,mert mindig pulcsikban vagyok hogy ne látszódjon.

De találtam az interneten egy "gyógyszert" erre a :solutio antisudoricát. Nem próbáltam még ki ,de ki szeretném. De gőzöm sincsen hogy mondjam el anyának .

Mert ez olyan kínos, de még is szeretném azt a gyógyszert mert hátha segítene... De nem tudom hogy kérjem meg rá anyát vagy hogy mondjam el neki.

Kérlek segítsetek!



2015. ápr. 13. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen miért kell szégyellned ANYUKÁD előtt. Nem ciki és egyébként se tehetsz róla szóval nyugodtan, konkrétan mondd el neki, hogy mi a helyzet!:) Ne félj!
2015. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lassan itt a jó idő, inkább próbálj meg ujj nélküli felsoket hordani, abba nem tudsz beleizzadni mert szellőzöl eléggé bennük.

De megmondhatod anyának hogy anya, úgy gondolom túlságosan izzadok és ez nekem nagyon kellemetlen.

De én úgy gondolom nem a gyógyszer a megoldás. Az izzadás a szervezet reakciója. Inkább a hangsúly lenne a jól szellőző öltözködésen. Pamut ruhán és nem a műszálasok közül választani. És ha túlságosan testre tapadó az is gátolja a szellőzést. Nyilván a divat az divat de most vagy ez, vagy az.

2015. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

2. válaszoló: csak pamutot hordok és nem az a gond hogy nem szellőzik ,hanem ez valami betegség lehet de nem tudom sajnos micsoda és a dezodor nem működik különösebben nincs probléma ,úgy értem szaga nincs csak izzadságfolt keletkezik és nagyon zavar,pont mert jön a jó idő...

2015. ápr. 13. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ki kellene vizsgálni akkor. De lehet normális is, nem feltétlen jelent betegséget. Valaki csak fokozottabban izzad. Persze nem árt a végére járni.

De nyugodtan beszélj anyával, ez nem ciki főleg előtte nem kellene annak lennie :)

2015. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Remélem sikerül rá vennem magam,mert tényleg cikinek érzem még anya előtt is..
2015. ápr. 13. 23:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Fogod magad, elmésza gyógyszertárba, kemény 700 forintért megveszed a cucot (tényleg jó amúgy, én is használom) és használod. Ennyi. Ha anyukád kérdezi, megmondod, hogy nagyon izzadsz és ez téged zavar, emrt kínos a foltos póló.
2015. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz és kérd meg, hogy írja fel, úgy csak párszáz forint. Én olyan 15 éves koromban kezdtem el használni, előtte lévő 2 év pokol volt, annyira izzadtam. Fekete meg fehér pólóim voltak csak, mert mást nem mertem felvenni, pedig ezeken is látszódott. Mindenféle dràga vackot kipróbáltam, végül a gyerekorvos ajánlotta ezt. Azóta is használom, bár mostanában már csak időnként, ha biztosra akarok menni. Mert ha elkezdek izgulni, hogy nehogy leizzadjak, akkor a mai napig elkezdek izzadni. :D De pár nap antisudorica és elfelejtem az egészet.

Szolúció antiszudorika-nak ejtik, ha esetleg attól félsz, hogy nem tudod kimondani. :)

2015. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ne írj már hülyeséget. Vény nélkül 700 forint, nem kell ezt orvossal feliratni.
2015. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2015. ápr. 14. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!