Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el?

Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja nem megy a szex a barátommal,mert nekem nagyon fáj,ha az ujjával csinálja még az is.Egyszer voltam már nőgyógyásznál mivel a menstruációval voltak problémáim.Most megint megyek ár nap múlva,mert most is baj van vele,mivel több napokat vagyok beteg mint szabadna s hatalmas késésekkel.S a pisilés közben úgy érzem mintha fel lennék fázva de kb ez már megy 2 hónapja. S azt nem tudom hogy hogyan mondjam el azt a nőgyógyásznak hogy fáj mikor együtt vagyunk egy jó ideje már és hogy úgy érzem mintha fel lennék fázva már több hónapja. Az az igazság hogy elég fiatal vagyok,17 éves,s eléggé szégyenlek erről beszélni,s nem alkalmi kapcsolatról van szó mivel 1,5 éve vagyunk együtt a barátommal.Nagyon jó lenne pár jó tanács.
2015. márc. 14. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mond el a nőgyógyásznak, hogy mi a problémád. Ő ezt tanulta, és csak úgy tud segíteni, ha őszintén elmondod a gondodat. Nehogy azt hidd, hogy te vagy az egyetlen akinek ilyen problémája van. Valószínű van valami fertőzésed.
2015. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén,és mielőbb :)
2015. márc. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen női orvoshoz mennék.
2015. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm. Hát a női orvos az már nem lehetséges,mivel ahoz megyek akinél voltam már előző alkalommal. És kedden megyek ugyhogy nemsokára megtudom mi lehet a probléma.
2015. márc. 15. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom kapsz gyógyszert
2015. márc. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!