Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el otthon anyámnak?

Hogy mondjam el otthon anyámnak?

Figyelt kérdés
Görcseim vannak,már nagyon barna a vizeletem,12 múltam,érzem hogy nemsokára megjön.Hogy mondjam el anyámnak?

2015. febr. 21. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hat siman, odaallsz ele, es elmondod. nincs esetleg egy lanytesod, aki idosebb?
2015. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Anya! Beszélnünk kell a női dolgokról! Nemsokára megjön.
2015. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
69%
Ez nem a mensi jele -.-
2015. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
ha barna a vizeleted, akkor az más! urológushoz kell menned. Anyukádnak szólj azonnal.
2015. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először is,mondd meg az anyukádnak hogy tudnánk egy kicsit beszélni?És akkor valszeg mond egy időpontot. Amikor eljön az időpont üljetek le egy helyre(pl.:kanapé)és mond ezt neki:Anya,szerintem mindjárt meg fog jönni.Ha azt kérdezi hogy mi,akkor mond el neki hogy:A menstruációm. UI.:Ne izgulj,nem fog rád haragudni.
2015. febr. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy barna. Kb. egy éve "sötétsárga",vagyis sötétebb,mint mondjuk egy éve.Amúgy nincs nagyobb lánytesóm,és az osztályból már sokaknak megjött,és mondták,hogy nekik is ez volt...
2015. febr. 21. 19:46
 7/11 A kérdező kommentje:
És kössz a válaszokat!
2015. febr. 21. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a vizeleted barna, az nem a menstruáció jele. Viszont ha a bugyidon van barna folyás az már az. Ha a vizeleted barna, akkor azonnal meg kell mondani anyukádnak, mert orvoshoz kell menni vizeletvizsgálatot kell csináltatni.
2015. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A vizeletnek SEMMI köze sincs a menstruációhoz. Nekem elhiheted, én 20 éve menstruálok. Az osztálytársaid gyerekek, nem értenek hozzá.

Ha a vizeleteddel baj van, akkor menjél el vagy a háziorvosodhoz, vagy az urológushoz.

2015. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elírta a kérdező és néha a bugyiján barnás vagy rozsda színű,esetleg narancssárgás váladék van,az normális.


Ha meg valaki sokáig tartja vissza a vízeletét akkor a vízelet színe másabb,erősebb lesz,mert több benne a baci.Nem szabad túl sokáig visszatartani a pisit!


Anyukájához nyugodtan menjen oda és mondja meg anyu lehet hogy nem sokàra nagylány leszek.

2015. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!