Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nektek hány éves...

Lányok! Nektek hány éves korotokba jött meg és hogy mondtátok el otthon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
12 voltam. Kicsit megijedtem, mert elég rendellenes módon jött meg, szóval szóltam anyának, hogy izé, valami nem stimmel. :D
2014. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12 voltam. Elöntött a vér, úgyhogy nem nagyon kellett mondanom semmit, kb. csak hápogtam. Anya egyből tudta, mi a szitu, megnyugtatott.
2014. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Meglepő, hogy hányan teszik fel ugyanezt a kérdést.

Az ilyen lányok vajon milyen viszonyban vannak az anyjukkal?


Mire megjön, addigra az anyának már rég fel kell világosítania gyerekét, és alapvetőnek kell lennie a bizalomnak, hogy a gyerek bátran merjen szólni, ha megjött.

2014. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 évesen. Nagyon fájt a hasam egész nap, kimentem wc-re és megláttam az eredményt. Csak úgy dőlt belőlem napokig. Anyunak üvöltöttem hogy mi van, kicsit megijedtem pedig tudtam hogy mi az :D
2014. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

11 voltam, éppen egy tábor legelső napján. Szóval telefonon keresztül, sírva mondtam el:D

Persze előtte már megbeszéltük anyuval a dolgot, meg készültünk a vészhelyzetre, de azért megijedtem:)

2014. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3. Én nagyon jó viszonyba vagyok anyuval, de ez olyan téma ami egy kicsit mássab!
2014. nov. 2. 21:25
 7/7 anonim válasza:

11 éves voltam, 2002. július 7., a mai napig emlékszem arra a napra. :) Falun, nagymamámnál nyaraltam a nálam 5 évvel idősebb unokatesómmal és egyik reggel észrevettem, hogy megjött. Mondjuk már fel voltam készülve rá és nem értv váratlanul, hiszen korán érő lány révén anyukám már egy pár évvel azelőtt elmagyarázta, hogy pl. hogyan kell betétet cseréni, stb. Anyukámék Svájcban nyaraltak akkor és mikor aznap este beszéltünk elmondtam nekik, apukám még viccesen oda is szólt, hogy "na, ezentúl vigyázni a fiúkkal!" :D


Emlékszem, hogy büszke voltam és "igazi" nőnek éreztem magam. Az osztályban nekem jött meg először és irigyeltek, amiért fel lehettem mentve tesiből egy hónapban egyszer. :)


23/N

2014. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!