Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves korotokba mennyit...

16 éves korotokba mennyit segítettetek otthon, és mit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Főzésen kívül, szinte mindent. Porszívózás, portörölgetés, seprés, felmosás, mosogatás, nagyimnál kerti munka.......


Nem sokban számít, hogy fiú vagy e vagy lány, mert a fúk is megtehetik ugyanezeket!

2012. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. jún. 28. 16:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán segítettem... Szégyellem is magam miatta. :(( Ma már külön élek tőle, de sokszor lemegyek hozzá, hogy segítsek a háztartási munkákat elvégezni. Egyre idősebb, sokat dolgozik, szüksége van segítségre, és jólesik neki, ha egy kitakarított lakásra ér haza. :)
2012. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenben: mosás, bevásárlás, takarítás, főzés (16 évesen egyedül még csak kevés dolgot tudtam elkészíteni, de a részfolyamatokban segítettem). A varrást meg a vasalást csináltam csak ritkán, mert abba több idő kellett, mire belejöttem.
2012. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
vasalás, fürdőszobatakarítás, porszívózás, leugrás a boltba 1-2 dologért
2012. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szobám takarítása,vásárlás, tanulás kistesóval anya helyett
2012. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Felmosás, teregetés bár nem mindig, kerti munka az szinte 80%-ban az én dolgom volt. Télen favágás, fa behordása, begyújtás. Kb ennyi jut eszembe. Már külön élek ott a párommal megosztjuk a munkát mindenki csinál mindent főleg az aki akkor van otthon. Párom 12 órás műszakba dolgozik én 2 műszakba mindenki azt csinálja és akkor amikor ráér.
2012. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
főzök , mosok, mosogatok.
2012. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én pont 16 vagyok és lány. Sokat segítek főzni, de van hogy én csinálom teljesen egyedül a kaját(ezt jobban szeretem, mert anya nem dirigál bele :D), porszívózás totál az én dolgom, ha megkér, akkor segítek kint is, bent bátyám és a saját szobámat teljesen én takarítom ki, de van hogy a fürdőt és a nappalit is, ha anya megkér rá. Ezen kívül mindent, ami az állatokkal kapcsolatos én csinálok, mert én szerettem volna, hogy legyen cica meg kutya. Szóval utánuk is én takarítok, én foglalkozom velük. Azt hiszem ennyi :D
2012. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lányom is 16 éves. Én otthon vagyok a 2 éves kislányommal és imádok takarítani,pakolászni tehát az az én munkám(Hobbim:-))

A lányom főzni szokott és sütni kb egy héten 3-4 napot ő vállal :-) ( ha csinál egy ebédet akkor leves,főétel,desszert)

A saját szobáját ő takarítja, és a húgára vigyáz nagyon sokat.

Bevásárolni együtt szoktunk, füvet nyírni közösen.

Ja, a kiskutyájáról ő gondoskodik mivel ő kérte :-)

A kinti nagykutya a mi feladatunk a férjemmel.

Most más nem jut az eszembe.

36.N

2012. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!