Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves korotokba mennyit...

16 éves korotokba mennyit segítettetek otthon, és mit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, csak sütök-főzök elég sokat. Kb. 14 éves korom óta bejárónőnk van, szóval anyu sem takarított. A kertet meg a kertész és apu csinálják. A keményebb melókat a kertész, de apa is szeret apróbb dolgokat csinálni odakint. Most 19 vagyok.
2012. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

vasárnap kivételével mindig én főztem, takarítás, mosás, fűvágás, tavasztól őszig a földjeinkre is ki kellett járnom, kapálni, kukoricát törni meg ehhez hasonló sz.rságok, de emellett még diákmunkát is vállaltam, hogy iskola kezdésre ruhát, füzeteket és a könyveket megtudjam venni

Szép gyerekkorom volt, de anyumék szerint én soha nem csináltam semmit.

2012. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én semmit nem segítettem,de mindenki nekem csinált kedvemre és ápolgatott,mert két és fél hónapig gipszben voltam majd két hónapig gyógytornára jártam ebből hat hétig bent is feküdtem.a sulit is csak november elsején kezdtem.ezer köszönet mindenkinek aki akkor segített nekem.
2012. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Főzök szinte minden nap (elég sok mindent tudok, már 7 éves korom óta tudok egyedül sütni-főzni, mindig is érdekelt és nagyon szeretem csinálni). Még jó, hogy ezt szeretem, mivel anyának nincs rá ideje (sokszor 8-10 órára ér haza), a nagyi, meg túl fűszeresen/zsírosan főz, a testvéreim attól mindig rosszul vannak. (Mondjuk a sütijei nagyon jók *-* )

Bevásárolni is járok anyával, berakom a dolgokat a mosógépbe, majd kiteregetem a ruhákat, kiszedem az edényeket a mosogatógépből, és délután/este én etetem a macskákat. A kisebb öcsémmel szoktam járni ruhát venni, mivel anya gyűlöl vásárolni, fél óra után már rosszul van egy boltban :D.

16 évesen is kb. ezeket csináltam, most 18 vagyok.

2012. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,csak tudni szerettem volna hogy mások mennyit segítenek,mert nekem anyukám itthon van ezért sok dolgot csinál ő,de ha kér valamit mindig megcsinálom,de szerencsére a főzést azt jobban szereti egyedül mert én nem nagyon szeretek,és nem is tudok :( :D
2012. júl. 1. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!