Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyumnak hogy...

Hogy mondjam el anyumnak hogy lehet gombam van?

Figyelt kérdés
Legyszi ne olyanokat hogy batrann o is no stb. Nem szoktam ilyenekrol beszelni vele meg azt se beszeljuk meg kell-e nekem uj roha vagy hogy a suliba tovabb otmaradhatok 1 oraval
2015. jan. 25. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy nem tudod Miert de viszket a nemiszerved és valami fura fehéres dolog jön belôled, mit csinalj.
2015. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyu segitenel? Viszket ott lent,szeri tem gomba :)
2015. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen tüneteid vannak?

Mennyi idős vagy:

2015. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Faj,viszket,elege piros,turos szeru valadek es 13 es hetente a sulival 4x kell menem uszni
2015. jan. 25. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez gomba lesz. Minél hamarabb szólnod kellene, röviden, tömören: anya, azt hiszem gombát kaptam az uszodában, írassunk fel valamit"
2015. jan. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vény nélkül tudsz venni canesten gomba krémet és hüvely kúpot a gyógyszertàrban,ezeket kellene használnod.


Menj oda anyukádhoz mond el neki hogy úgy nêz ki hogy gombát szedtêl össze és utána nêztél milyen krêmmel+kuppal lehet kezelni,segítene megvenni.

2015. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!