Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyumnak hogy...

Hogy mondjam el anyumnak hogy megjött?

Figyelt kérdés
Félek hogy mit fog mondani, meg hát hogy mit mondjak...csak úgy mutassam meg a véres bugyimat:/ (légyszi normális válaszokat, mer féleeeeek!)
2014. júl. 15. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én anno annyit mondtam neki, hogy legyen szíves írjon felmentést úszásra, mert véres a bugyim.

írt felmentést, és megmutatta, hogyan kell használni a betétet.

Pont előtte hónapban tartott nekem felvilágosítást :)

2014. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő is nőből van, segíteni fog. Csak annyit kell mondani hogy "Anyu, megjött!" utána meg fogja mutatni hogy kell a betétet betenni. Nem kell ettől félni, gondolj bele mennyi lány átesett már ezen. :)
2014. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kell félni, mondd el neki, hogy megjött, ennyi az egész. Ő is átesett már ezen annó...úgyhogy nem lesz semmi baj. :) Ha neked jobb, akkor mondjuk írd meg neki üzenetbe. 17/L

2014. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és mond neki, hogy anyu megjött! Neked mikor jött meg?

Későbbiekben is fontos lehet vele megbeszélni ha valami "női" problémád adódna.

2014. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Ezen mit kell görcsölni?


Anya, megjött. Ennyi, nem fog megölni miatta. Istenkém...!

2014. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az első alkalom, hogy a menstruációtól beszéltek?
2014. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Második...se az elsőnél csak annyit mondott hogy tegyek a táskámba betétet mert kell ha netán iskolába jönne meg. De ez még télen volt. Azóta nem beszéltünk róla:/
2014. júl. 15. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kommentelem ezt a felvilágosítást anyud reszerol... Megértem, hogy kellemetlen erről beszélned vele, mert ő is komoly gatlasokkal küzd e téren. El kell azonban hinned, hogy a menstruáció termeszetes folyamat, az a normalis, ha van, az, ha megjön, mer azt jelenti, hogy a tested felkészült a gyermekáldásra. Meg fogod szokni, hogy az életed, a noiseged része, nem szegyendolog, hanem az egészség jelzője. Én annyit mondanék, hogy anya vegyünk betétet, ha vásárolni megyunk, mert szuuksegem van rá.
2014. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!