Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem pár napja megjött...

Azt hiszem pár napja megjött az első menzeszem. Vagyis nam vagyok benne biztos, hogy ez az, megírnátok, hogy szerintetek ez mi? És ez biztos menzesz? Lehet valami más is? A többi lent 11/L

Figyelt kérdés
Na, a lényeg az, hogy 07.11-én egy nagy barna foltot találtam a bugyimban. Anyának elmondtam, mondta,hogy lehet megjött. De a barna folyás(?) folytatódott, 12-én és 13-án is volt, 13-án pedig kétszer is volt egy nagy vérfolt a wc-papíron. Azután 13-án, és ma, 14-én is sötétbarna, szinte fekete folyásom volt, most késő este pedig már csak világosbarnás volt. Ha ez fontos, fehérfolyásom már több mint egy éve van, több mint két éve szőrösödöm, a cicim is már nő. Az utóbbi két hétben fájdogált a hasam és a derekam, most is azért nem alszok, mert iszonyatosan fát a hasam.

2014. júl. 14. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony az.Beszélj anyuddal bátran róla.Legyél őszinte és ha esetleg zavart éreznél nyugi, ezek teljesen természetes dolgok.
2014. júl. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tulipánt válasza:
Igen ez mesi csak alvadt a vér de ez nem baj. Lehet attól is hogy nem folyik ki egyből hanem kicsit pang a hüvelyedben. Idővel helyre áll. Ne agódj
2014. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Anyával beszélek róla, mert számomra nem kínos a dolog. :) Köszönöm mégegyszer a válaszokat. :)
2014. júl. 15. 09:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony az! Nagylány lettél, gratula...
2014. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2014. júl. 15. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Rendben, ennek örülök, hogy nyíltan és őszintén beszélsz róla anyudnak:)
2014. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK, hivatalosan is nő vagy! :)
2014. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ulolsó! :)
2014. júl. 22. 19:06
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy valamelykõtök fogja-e látni, de tegnap, 27 nap utan megjött rendesen, pirosan is, és azóta is folyamatosan dõl belõlem a vér. :D
2014. aug. 8. 20:03
 10/11 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Hogy viseled? Bár a smiley a mondatod végén árulkodó.:D
2014. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!