Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek már az első menstruáció...

Priceless kérdése:

Ezek már az első menstruáció jelei?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy mikor fog megjönni? Ezt nem úgy kérdezem hogy "húú de várom mikor, mikor"!! A szeméremdombomon nagyon erős szálú a szőr, és a hónaljamon már vágni is kellett. Fehérfolyásom (nekem sárgás de nem ég és nem viszket) már több mint egy éve van. Hányingerem nagyon ritkán. A mellem úgy 2-2,5 éve kezdett el nőni. A görcsökkel az a helyzet hogy szintén alig vannak de tegnap olyan görcsöm volt (egy étteremben evés előtt) mintha így kívülről húzná össze egészen középig. A nospa segített. Szeretném hogy még nyáron megjöjjön mert inkább most mint suliidőben. Szertintetek megjön még a nyáron? a válaszokat előre köszönöm!! :) 12/L

2014. jún. 29. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod mikor fog, de ne is várd mert addig örülj míg nem jön meg.Ezek a dolgok amiket leírtál pedig majdnem mindenkinél hasonlóképpen vannak(fehérfolyás,szőrösödés,stb..) úgyhogy majd megjön de ha a nyáron nem akkro mindig legyen nálad iskolában betét és tiszta bugyi.

Remélem segítettem! :)

2014. jún. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen :)
2014. jún. 29. 20:54
 3/10 anonim válasza:
100%

Szia.

Én is nagyon várom az elsőt nekem is mostanában rengetegszer volt görcsöm, és már rengeteg kérdést tettem fel ezzel kapcsolatban; viszont nekem is azt mondják, hogy nem lehet tudni, hogy mikor jön meg, meg hogy 16 éves koromig nem kell aggódjak, stb. ..

De ez igy igaz.

Én sem szeretném, hogy suliban jöjjön meg, meg ilyenek.

Igy most olyan jó, hogy men én vagyok az egyedüli kislány aki várja az elsőt.

Tudom, hogy rossz lesz, meg minden, de ha neked igy jobb akkor kivánom, hogy jöjjön meg.

További szép napot..!

12,5/L

2014. jún. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazán kedves lány vagy! Igen szerintem jobb nyáron mint máskor. Örülök hogy nem csak én vagyok emiatt izgatott :)

Neked meg további szép napokat

2014. júl. 2. 00:05
 5/10 anonim válasza:
100%
én is nayon várom. :))) És alakod már van ?? nekem azt mondták h az is a "jelek közé" tartozik 13/L
2014. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igen eléggé "hájas" a combom és a csípőm, derekam is megváltozott. Amúgy eléggé sovány vagyok 153cm/37kg. Te?
2014. júl. 5. 14:00
 7/10 anonim válasza:
Nekem nem jött fel a tavalyi karúszóm, ami nagy volt:)) szerencsére tudok úszni már anélkül is:)
2014. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem előtte vagy fél évig pöttyözgetések voltak.Tavaly nyáron nagyon vártam de aztán kezdődött a suli már nem foglalkoztam vele és idén nyáron jött meg.Nekem hasmenés, szédülés, fejfájás, derékfájás volt az előjele.És tavaly nyáron nagyon sokat nőttem és híztam is mellem is megnőtt szóval úgy voltam vele hogy biztos me fog jönni a pöttyözgetések miatt is de végül csak egy év múlva jött meg.Tudom hogy könnyű azt mondani hogy ne aggódj meg légy türelmes de ez tényleg segít.Amíg ezen görcsöltem nem sok minden változott de aztán beletörődtem és nem sokkal később megjött.Szerintem te is közel állsz már hozzá és ne aggódj ha a suliban jön meg ha mindig van nálad betét nem lesz gáz;)

15/l

2014. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem igen!

Nekem ugy jott meg,hogy 2napig eros folyasom volt es utana levo napon mar MegjĂśtt de semmi mĂĄs bajom nem volt:)

2014. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát bem tudom nekem kb. 2-3 napja nagxon sok a folyásom
2014. aug. 28. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!