Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menzesz? Lennt.

Első menzesz? Lennt.

Figyelt kérdés

-Kérlek olvassátok el, ha hosszú is, de nekem NAGYON FONTOS!

-12,5 éves vagyok a szeméremszörzetem kb. 9-10 hónapja szőrös, a hónaljam még nem annyira, a melleim 4 hónapja nönek, nagyon kicsik és hegyesek, fehérfolyásom egy fél éve van.

-Május 24-én volt egy fél órás barna folyásom, azóta semmi.

-Ezt követően junius 25-én, szerdán fájt 10 percig az alhasam, de lehet, hogy a cseresznyétől. A következő napokban csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő reggel 3-5 percig fájt a hasam alja. Kedden reggel felébredtem 10 percig fájt az alhasam, de visszaaludtam és mikor másodjára ébredtem, már egyáltalán nem fájt. Szerdán, mármint tegnap korán mentünk a városba és ahogy feláltam az ágyból elkezdett fájni; léptem 2 lépést és elmúlt. Csütörtökön reggel pedig az egyész hasam fájt 1 percig; aztán mikor wc-re mentem ázott volt a bugyim egy kicsit, de fekete volt, szóval nem láttam mi volt az. (Nem pisiltem és nem sz*rtam be -.- , csak éreztem, hogy nedves.):S

-Azután többet nem fájt a hasam.

-Viszont kiirtam ide a GYK-re és azt mondták, hogy használjak tisztasági betétet. Használtam is, de semmi, mig végül szombat reggel egy kis parányi kb. 2-3 cm-s világosbarna folt volt rajta. Szerintem barnáztam, csak beszivta.

-Meg fogy jönni?

-Segitsetek lányok mit csináljak!?

-Valaki aki ért hozzá? Kérlek.!



2014. júl. 5. 20:35
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam, hogy több fehérfolyásom volt péntek-szombat este, mint álltalában, ami 2 nap alatt szokott lenni. -Köszönöm előre is a válaszokat!-
2014. júl. 5. 20:37
 2/26 A kérdező kommentje:
És a negyedik -nál szerdán mármint tegnap, az nem tegnap, hanem csak szerda.
2014. júl. 5. 20:39
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg meg fog jönni :) ne félj :)
2014. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem félek, csak felkészülök rá!

Köszönöm a válaszod!!

2014. júl. 5. 20:44
 5/26 anonim ***** válasza:
38%

Le a kalappal előtted.Én ennyi idősen azt se tudtam mi van, igaz akkoriban még nem volt internet :-)

Nyugi mindenkinek más és más és valszeg meg fog jönni, de lehet csak hónapok múlva, mivel az elején a szervezet fokozatosan készül fel a változásra.De ha a családban több női tag van, akkor érdemes őket is kikérdezni, hogy nekik mikor jött meg, mert előfordulhat, hogy genetikailag hasonló lefolyású lesz, mint a család többi tagjának.

2014. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A nővéremnek 5-6 osztály között. Én most megyek 7-be.
2014. júl. 5. 20:59
 7/26 anonim ***** válasza:
Kislány! Miért kell 2 naponta kiírni ezt a kérdést? Nyugi, meg fog jönni hamarosan és második harmadik után már bánni fogod hogy így vártad! Még mindig nem kell semmit csinálnod! A tested tudni fogja a dolgát, nem m azon múlik hogy mikor jön meg hogy mit csinálsz....
2014. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nagyon hamar meg fog jönni, talán már meg is volt az első.

És nyugodtan írd ki akár minden másnap is ezt a kérdést, ha annyira érdekel és annyira várod.

Én is nagyon vártam annak idején!

2014. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Csak azért irtam ki, mert volt az a kis nedves bugyi, meg a kiss világosbarna folt és.. ki szerettem volna irni.!
2014. júl. 6. 18:49
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen, napok kerdese es megjon. Ha megjott tisztasagi betetet hasznalj es igeny szerint csereld (ninimum 3 betet naponta).
2014. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!