Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menzesz? Lennt.

Első menzesz? Lennt.

Figyelt kérdés

-Kérlek olvassátok el, ha hosszú is, de nekem NAGYON FONTOS!

-12,5 éves vagyok a szeméremszörzetem kb. 9-10 hónapja szőrös, a hónaljam még nem annyira, a melleim 4 hónapja nönek, nagyon kicsik és hegyesek, fehérfolyásom egy fél éve van.

-Május 24-én volt egy fél órás barna folyásom, azóta semmi.

-Ezt követően junius 25-én, szerdán fájt 10 percig az alhasam, de lehet, hogy a cseresznyétől. A következő napokban csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő reggel 3-5 percig fájt a hasam alja. Kedden reggel felébredtem 10 percig fájt az alhasam, de visszaaludtam és mikor másodjára ébredtem, már egyáltalán nem fájt. Szerdán, mármint tegnap korán mentünk a városba és ahogy feláltam az ágyból elkezdett fájni; léptem 2 lépést és elmúlt. Csütörtökön reggel pedig az egyész hasam fájt 1 percig; aztán mikor wc-re mentem ázott volt a bugyim egy kicsit, de fekete volt, szóval nem láttam mi volt az. (Nem pisiltem és nem sz*rtam be -.- , csak éreztem, hogy nedves.):S

-Azután többet nem fájt a hasam.

-Viszont kiirtam ide a GYK-re és azt mondták, hogy használjak tisztasági betétet. Használtam is, de semmi, mig végül szombat reggel egy kis parányi kb. 2-3 cm-s világosbarna folt volt rajta. Szerintem barnáztam, csak beszivta.

-Meg fogy jönni?

-Segitsetek lányok mit csináljak!?

-Valaki aki ért hozzá? Kérlek.!



2014. júl. 5. 20:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Aranyosan leirtad az egészet:) Teljesen természetes ,hogy érdekel és várod:) Nekem is hiába mondták h ne várjam annyira...ma már bedobtam sajnos egy pár görcsoldót:(
2014. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Szia de aranyossan leírtad ! :)

Na azóta valami változás?

Szerintem a napokban meg fog jönni!

2014. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát azóta is sokkal több fehérfolyásom van, mint álltalában. Ja meg egy nap kb. 3x érzek valami kellemetlen szagot, de nem a fehérfolyásom az. Meg 1 napja megy a hasam.
2014. júl. 7. 17:16
 14/26 anonim ***** válasza:

Úúúú...az kellemetlen!!

Szólj ha valami változás van!! :)

Hány éves vagy?

2014. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Ja és azt elfelejtettem,hogy valakinek a menzi előtt megy a hasa hát jó pár nőnek!

Úgy hogy szerintem ez az miatt van!

:) :D

2014. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Ott irja 12,5 éves vagyok.

:)

2014. júl. 7. 20:27
 17/26 anonim ***** válasza:

Jaj ,bocsi nem láttam!! :(

:)

2014. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
De írj,ha valami van!! :)
2014. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
jójoo. :)
2014. júl. 8. 12:30
 20/26 A kérdező kommentje:
Meg 2 napja nincs kedvem semmihez és egy kicsit délben fájt a térdem.
2014. júl. 8. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!