Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menzesz? Lennt.

Első menzesz? Lennt.

Figyelt kérdés

-Kérlek olvassátok el, ha hosszú is, de nekem NAGYON FONTOS!

-12,5 éves vagyok a szeméremszörzetem kb. 9-10 hónapja szőrös, a hónaljam még nem annyira, a melleim 4 hónapja nönek, nagyon kicsik és hegyesek, fehérfolyásom egy fél éve van.

-Május 24-én volt egy fél órás barna folyásom, azóta semmi.

-Ezt követően junius 25-én, szerdán fájt 10 percig az alhasam, de lehet, hogy a cseresznyétől. A következő napokban csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő reggel 3-5 percig fájt a hasam alja. Kedden reggel felébredtem 10 percig fájt az alhasam, de visszaaludtam és mikor másodjára ébredtem, már egyáltalán nem fájt. Szerdán, mármint tegnap korán mentünk a városba és ahogy feláltam az ágyból elkezdett fájni; léptem 2 lépést és elmúlt. Csütörtökön reggel pedig az egyész hasam fájt 1 percig; aztán mikor wc-re mentem ázott volt a bugyim egy kicsit, de fekete volt, szóval nem láttam mi volt az. (Nem pisiltem és nem sz*rtam be -.- , csak éreztem, hogy nedves.):S

-Azután többet nem fájt a hasam.

-Viszont kiirtam ide a GYK-re és azt mondták, hogy használjak tisztasági betétet. Használtam is, de semmi, mig végül szombat reggel egy kis parányi kb. 2-3 cm-s világosbarna folt volt rajta. Szerintem barnáztam, csak beszivta.

-Meg fogy jönni?

-Segitsetek lányok mit csináljak!?

-Valaki aki ért hozzá? Kérlek.!



2014. júl. 5. 20:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia,köszi hogy írsz!

Hát a térded nem tudom mi miatt van,de a kedvetlenség az a menzi miatt:)

2014. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
még enni is lusta vagyok.
2014. júl. 8. 21:10
 23/26 anonim ***** válasza:
Hhmm..:)
2014. júl. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanez van velem is, csak nekem márciusban jött meg és azóta semmi. Sajnos pont erdei suliban volt, hogy turáztunk( már épp majdnem visszaértünk a szálláshelyre, amikor éreztem hogy nem bírok megmozdulni és összegörnyedve leültem a földre.....na persze jöttek az ,,érett" fiúk kérdezősködni....imádom :)de kaptam es No-Spát és elmúlt :)
2014. júl. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vártam tavaly nyáron mindden nap ellenőriztem minden kis hhasfájásra vagy szokatlan dologra felfigyeltem.Aztán beletörődtem hogy majd egyszer megjön sőt időközben azért imádkoztam hogy minél későbbre tolódjon már egyáltlán nem vártamxd aztán sajna múlt hétem megjött én meg olyan hülye voltam hogy nem figyeltem a jelekre.Előtte lévő 1-2 napban ment és fájt is a hasam, több lett a fehérfolyásom.Aztán előtte lévő este meg aznap nem is volt már folyásom.Még annyi előjel volt hogy aznap eléggé szédültem, hasam, derekam, fejem fájt aztán este egy vérfolt volt a bugyimban.Nekem ezek voltam az előjelek nemtudom a többi embernek milyen.Amúgy nem akarlak elijeszteni tőle nem kellemes dolog de el kell fogadni sőt egyesek még szeretek is az elején (én nem tartozom közéjükxd)

Szóval a kérdésedre válszolva igen valószínűleg meg fog jönni úgyhogy készülj fel nehogy úgy járj mint én!:D

15/l

2014. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
rendben
2014. júl. 20. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!