Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mar kb 1 eve megjott a menstru...

Mar kb 1 eve megjott a menstruaciom es nem merem elmondani az anyukamnak. Mit csinaljak? Hogyan mondjam el neki? 12/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Bátran. De ezt nem is akarom elhinni.
2015. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De bolond vagy... Mégis mitől félsz, meg fog enni? Te jó ég, milyen családi kapcsolat lehet itt.
2015. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nyilván anyukája tiltja neki valamilyen indirekt módon, hogy nővé váljon.

nem a gyerek hibája, hogy nem meri elmondani.

Kislány, ez a világ legtermészetesebb dolga, és nincs rajta semmilyen szégyellnivaló. Örülj neki, és legyél büszke, hogy egészséges nő vagy, és rendjén működik a tested.

2015. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a mai családok nagytöbbségét. Hihetetlen,hogy mennyire nem kommunikálnak a családtagok egymással. Inkább itt kérdezik meg az olyan dolgokat,amit a szülővel vagy társsal kellene megbeszélni. Hogy lehet,hogy egy anya nem vesz észre ilyen dolgokat a gyerekén? Vagy ha nem is,akkor is,nem gondolja,hogy ebben a korban már esedékes és beszélni kellene róla? Vagy a másik,az örökös melltartó-tampon kérdés. Nem engedi az anya. Hátmicsoda anya az olyan,aki egy nyomorult melltartót nem vesz a lányának? Tudom,nem a kérdésre válaszoltam,de már nagyon elegem lett. Gyönyörű családok vannak...Kislány,te pedig állj elé és mondd azt,hogy: "Anya,megjött,szeretném,ha tudnál róla". A reakciója pedig hozza a többit.
2015. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!