Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha hatalmas...

Mit tegyek, ha hatalmas csomók vannak a mellemben?

Figyelt kérdés

Nagyok a melleim (pedig nagyon vékony vagyok), és mindkettő csomós, akárhol nyúlok hozzájuk, biztos, hogy megtalálom bennük a csomókat.

Milyen orvossal/orvosokkal nézzem meg? Hogy mondjam el anyukámnak? Már régóta vannak, de még mindig nem mertem beszélni neki róla, azt se mondom el neki soha, ha megjön, arra is "magától jön rá".

16/L


2015. márc. 7. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Éppen annyira érzékenyek, mint bárhol máshol, talán néha egy kicsit érzékenyebbek, nagyon nagyok és kemények.
2015. márc. 7. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt olvasd el, ez választ ad: [link]
2015. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, h ilyen a kapcsolatod az anyukáddal, h ilyen dolgokat nem mersz neki elmondani! Első körben talán nőgyógyász vagy sebész kéne.
2015. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ciszták.

Nőgyógyász adhat beutalót ultrahangra.

2015. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi bajod sincs, 16 éves korban ez teljesen normális dolog.

A fejlődés miatt van és a ciklusoddal változik, hol nagyobb hol kisebb, hol több hol kevesebb.

2015. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem változik, mindig ugyanakkora és ugyanannyi van.
2015. márc. 8. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!