Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Ti mit használtok menstru...

Nők! Ti mit használtok menstruáció idején?

Figyelt kérdés

Ciki, avagy nem, évek óta menstruáló nőként most felmerült bennem ez a kérdés, abból adódóan, hogy manapság sok helyen olvastam, hogy a tampon nem egészséges, mert a menstruáció nem tud távozni a külvilág felé, mert már bent a tampon felszívja, meg azt mondják, hogy sok fertőzést össze lehet vele szedni. Én évek óta használom, nincs semmi panaszom, de felmerült most bennem, hogy betétre váltok. Azzal viszont az a gondom, hogy hiába van ott a betét, a menstruáció kifolyik, a betét felfogja, de pl. ha suliba vagyok, vagy munkahelyen, akkor órákon keresztül, vagy akár csak félóráig is ott "csücsülök" benne? Ez nem fertőzésveszélyes??

Ti mit gondoltok erről? Ki mit használ és miért? Mennyire vált be az a módszer, amit használsz?

Minden véleményre kíváncsi vagyok.:)



2014. nov. 8. 13:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
bocsáss meg de úgy érzem, hogy egy kicsit túlaggódod ezt. szerintem ne hidd el, hogy mit irnak, főleg hogy említed, hogy nemis volt még semmilyen fertőzésed a tampontól. hát akkor? ha minden jó volt eddig úgy, ahogy, akkor minek váltani csak azért mert ezt és ezt írták a lapok...?
2014. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!