Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van az, hogy több mint...

Mitől van az, hogy több mint 2hónapja nem jött meg a menszeszem de viszon már 3 szor elöfordult ( ma volt a 3. ik) hogy épphogy véreztem egy picit,?

Figyelt kérdés

2014. nov. 7. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megkeresnél egy orvost? Mert ez egyrészt nem normális, másrészt viszont rengeteg oka lehet, amit csak kivizsgálással lehet megállapítani.
2014. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tegnap voltam azt mondta semmi bajom :( és hogy várjak még
2014. nov. 7. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 18 év alatti vagy, akkor ez előfordulhat - még nem állt be a menzeszed. Ha már felnőtt vagy, akkor keress másik nőgyógyászt.
2014. nov. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így igaz, 18 alatt még ez lehet teljesen normális dolog.
2014. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazából 7 hónapja szültem és már egyszer előfordult hogy késett , de már 26.án volt a második alkalom , hogy nem jött meg és multhéten hozzájött mg a hányinger , szédülés stb . És most nem tudom mit hidjek mert nem vizsgált meg az orvos csak aztmondta ne aggodjak . De ma reggel meg véreztem picit és nem tudom mitöl van ez . mikor 1hónapja késett csináltam tesztet és negativ lett
2014. nov. 7. 11:50
 6/7 A kérdező kommentje:
19vagyok
2014. nov. 7. 11:56
 7/7 anonim válasza:
Szoptatsz még?
2014. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!