Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Makacs visszatérő hüvelygomba?...

Makacs visszatérő hüvelygomba? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Makacs visszatérő hüvelygombával küszködök. A párom eddig soha nem lett kezelve ez ügyben, mert óvszerrel védekezünk, így a nőgyógyásznak eszébe sem jutott... Én viszont rájöttem, hogy valószínűleg orális szex közben kapom vissza a fertőzést mindig a páromtól.

Tehát a kérdésem az lenne, hogyha őt is bevonom a probiotikum szedésébe, akkor nála is minden helyre áll majd, és nem fog visszafertőzni?

Kérlek segítsetek, már nagyon kétségbe vagyok esve! :(

A válaszokat előre is köszönöm!

20/N


2014. szept. 5. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy csak gombad van? Vannak olyan fajtai amik nehezen irthatok es a krem kup mellett gyogyszert kell szedni ra. A nemigyogyasz jobban tudja hogy mit kell ra adni.
2014. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, és gyógyszert is szedtem, illetve kúpot és krémet használtam
2014. szept. 5. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
De csak probiotikumot irtal az meg a gombasodas megelozesere jo ide gombaolo gyogyszer kell a gomba tipusanak megfeleloen es a parodat is kezelni kell. Meg ha sok cukrot fogyasztasz attol is kiujulhat.
2014. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak probiotikumot írtam, mert a páromnak nem biztos, hogy szüksége van kúpra és a krémre.

Illetve vény nélkül kapható gyógyszerrel szeretném kezelni, mert nincs lehetőségem most nőgyógyászhoz menni. Ezért kérdeztem, hogyha probiotikumot szedne a párom is (mellette én még mást is alkalmazok ), akkor van-e rá esély, hogy ne fertőzzön vissza?

2014. szept. 5. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagy képben! A párod hiába szed probiotikumot, mert az a belekbe kerül, a péniszére semmi sem, igaz oda nem is kell.

Ha valóban gombád van, akkor neki krém kell.

2014. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, képben vagyok. A kérdésben leírtam, hogy óvszerrel védekezünk, így a péniszét nem kell semmivel kenni. Orális szex közben adta vissza nekem a gombát, mivel a nyálkahártyákon tapad meg, így a szájban is, így kaphattam vissza... Ezért kérdeztem a szájon át szedhető!! probiozikumot.
2014. szept. 5. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Hiába szed probiotikumot, mivel az, mint már mondtam, nem hat máshol, csak a belekben! A szájban egyébként sem él egy fontos baktérium sem.


Gombát kihozhatja az óvszer is, a rossz vércukrod is, de az óvszerrel nem borított rész is megfertőződhet, így képes visszafertőzni.

2014. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!