Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba vagy valami más?...

Hüvelygomba vagy valami más? Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Egy napja kezdődött, hogy viszket 'odalent', és fehér folyásom is van. Hüvelygomba vagy valami hüvelyi fertőzés lehet?

Az az igazság, hogy nem tudom eképzelni honnan szedtem össze a fertőzést. Nem ültem rá semmilyen közvécére, és ügyeltem az 'intim higiéniára'. Mivel csak 13 (!!!) éves vagyok a szex és az ilyesmik szóba se jöhetnek.

Anyunak nem merek szólni, mert.. mert nem.

Mit tegyek?



2014. szept. 4. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A hüvelygombát sajnos bárhol el lehet kapni :(
2014. szept. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kiss1330 ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!

Javasolnám, hogy keresse fel háziorvosát, mer egy esetleges baktériumos, gombás fertőzés vélzott kezelés, amíg nem rosszabbodik(gyulladás, ödéma....). Remélem tudtam segíteni. További szép napot!

2014. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy anyunak még elmondanám, de az orvos előtt szégyellném is magam és félnék is. :(
2014. szept. 4. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted orvos nem látott már dolgokat? Már mindenféle betegséget látott, ő előtte nem kéne szégyellned magadat.
2014. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélj anyuddal, valószínűleg gombád van, (amit elkaphattál akár WC-n is, de esetleg gyógyszertől is lehet pl. antibiotikumot nme szedtél mostanéban?) vegyetek a gyógyszertárban Canesten combit és attól valószínáleg el fog múlni.

Ha nem, akkor el kellene majd menni gyereknőgyógyászatra.

2014. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Iskolában sem használod a wc-t? Az is közös használatú, és onnan is jöhetett elvileg.
2014. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem szedtem semmiféle gyógyszert.


És nem használtam a wc-t amióta megkezdődött a suli. Mármint ott nem.

2014. szept. 4. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

És ezt tudja más is? ;)


Viccet félretéve, ez tényleg komoly dolog, ne húzd, mert minél tovább halogatod annál nehezebb lesz megszabadulni tőle. Anyukád - mint nő - pontosan tudhatja (és már biztos tapasztalta is) milyen könnyen összeszedhetsz ilyesmit.

Beszélj vele erről mihamarabb! Jó ha tudod, hogy van gyermek- és tininőgyógyászat is, ahova 18 éves kor alatt lehet menni! (Ha anyukádat teljesen ki akarod hagyni, még ott van apukád, vagy menj el egyedül a házi (gyermek) orvosodhoz, (vagy akár ügyeletre) és ő segíteni fog! Lehet hogy nem is kell továbbmenned másik orvoshoz)

A lényeg, hogy ez magától csak rosszabb lesz!

2014. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!