Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől alakul ki a hüvelygomba?...

Mitől alakul ki a hüvelygomba? Magától elmúlhat vagy csak orvosi segítséggel?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Magától nem igazán múlik el, bár nekem egyszer ph visszaállítótól elmúlt. Fertőzéstől illetve ha sok cukrot eszel alakul ki.
2014. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kialakulhat akkor is, ha állandóan intim mosakodó gélt/intim törlőkendőt használsz, mert ezzel a hasznos bacikat is kiölöd.
2014. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag erős antibiotikum szedésétől is kialakulhat, mert az is elöli a normál hüvelyi flórát, és aminek meg nem kéne, az el tud szaporodni, mint pl a gomba. Nem tudom, hogy magától elmúlhat-e, de jobb nem erre apellálni.
2014. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer magától elmúlt, de az nem is fejlődött igazán ki, csak pár napig kellemetlen volt.


Stressz is kihozhatja.

2014. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szinte bármitől kijöhet :/ sok cukor,szénhidrát, antibiotikum, koszos wc ülőke, saját széklet odakerül, szappan/intim mosakodó, szex és még sorolhatnám.


Nekem 12 évesen volt először, nem akartam szólni anyámnak magától elmúlt 1-2 hét alatt kb...

Azóta megszámolni sem tudom hányszor volt :/

2014. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon sokszor volt sajnos, de miután kiderült, hogy cukorbeteg vagyok egyre kevesebbszer jött ki, mert nem eszem annyi szénhidrátot mint régebben. ha valami miatt mégis kezdődik a viszketés és a többi, akkor kicsit visszaveszem a szénhidrátot, iletve használok hüvelykúpot és krémet és akkor is el múlik.

de tényleg oda kel figyelni a bevitt cukor mennyiségére, illetve az élesztőre, és vigyázni a hüvely ph-jára, mert nagyon-nagyon kényes!

2014. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!