Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok mennyire kellemetlen...

Lányok mennyire kellemetlen egy nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
..mennyire ,,szerettek " oda menni és milyen időközönként jártook..kort is
2014. aug. 5. 14:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

egy ember vs. más normális emberek, tuti ennek a nőnek van igaza.


mi lenne, ha mindenki keresne egy dokit, akiben meg tud bízni? nem az sztk-s 70 éves papához kell menni, akiről rosszat feltételezünk!

2014. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Na haragudj 20-as, de amit írtál, azt teljesen lehetetlen bármilyen más módon magyarázni. Igazán tipikus és jellemző, hogy kivetted az egyetlen olyan hozzászólót, aki kicsit furcsán fogalmazta meg, amit írt, figyelmen kívül hagytál másik 10-et, akik teljesen normálisan írták le, amit gondolnak, és kerekítettél ebből az egészből egy olyat, hogy aki a férfi nőgyógyászokat szereti, az egy perverz állat.


Rácz Zsuzsa meg, már ne is haragudjál, csak egy nő. Semmi más. Tehát mondjuk a véleménye pont annyit ér, mint az enyém. Neki is lehetnek oktalan félelmei, neki is lehet vallásos nevelése, neki is lehet túlzott szégyenlőssége. És hát van is, ahogy elnézem.

Igen érdekes, hogy a nők 75%-a tud magának találni olyan orvost, akiben megbízik, de mindig van az a 25%, akik személyes tragédiának élik meg, hogy szét kell tenniük a lábukat a nőgyógyinál évente egyszer. És persze ezt a személyes tragédiájukat mindenhol hirdetik is.

2014. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22: hát igen. én szégyellős vagyok a nők előtt, mert ők inkább úgy nézhetnek az emberre, hogy megítélik, a férfiak előtt sosem voltam szégyellős.


de az egyetemi évek alatt megtanultam, hogy hogy mennek ezek a dolgok, pl. egy gólyatáborban nehogymár ne mutatkozzon az ember törülközőben mások előtt...

2014. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
20%

Kedves 76%

Valahogy nem igazán akarod, vagy tudod érteni amit a többiek írtak itt. Végig olvastam és bizony sehol nem találok még csak utalást sem arra, amit írtál, nem túl finoman fogalmazva: " aki a férfi nőgyógyászokat szereti, az egy perverz állat."

Viszont 2 olyan hozzászólás is volt ami nem éppen az egészséget eszembe juttató, szeretek nőgyógyászhoz menni és nagyon jó levetkőznöm egy ilyen jóképű fiatal férfi orvos elöttről szólt.

Nagyon elfogult vagy, semmivel sem kevésbé mint mások, sőt. Az írőnő is általános véleményt fogalmazott meg és nem a saját egyéni félelmeit adta közre.

Az rendben van, hogy mindenkinek van saját véleménye és azt közzé teszi, de az már nem annyira ha személyesen támadjuk a másik fórumozót, szerintem próbálj kicsit visszafogottabban fogalmazni, ha lehetne. Mindenkinek úgy lenne a jobb.

2014. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én a 6-os beíró vagyok. Az utánam pár hozzászólással kialakult vitába nem igazán szeretnék belefolyni, mert én magam is jártam már úgy, hogy egy normálisnak induló beszélgetést szétoffolt a "nő nemű nőgyógyász vagy férfi nőgyógyász a jobb?" című vita. Én azt gondolom, hogy ez kb. olyan, mint hogy az emberek 1 része az édes tésztákat szereti, egy másik része a sósat. Pedig mind a két esetben ételről beszélünk, és mindkettő tulajdonképpen a célnak megfelel. Nekem nő nemű nőgyógyászom van, ezer okból, nem fejtem ki az okokat. Volt alkalmam tapasztalatot szeretni férfi orvossal is, és a nő nemű orvos mellett döntöttem. De ettől függetlenül nem jelentem ki kategorikusan, hogy a nők jobbak. Nem jobbak, mások. Mások az igényeink és kész.


Azt nem gondolnám, hogy egy nőgyógyászati vizsgálatot azonosítani kellene egy szexuális kapcsolattal. Még akkor sem, ha az orvos történetesen kedves, fiatal, helyes és udvarias.


Véleményem szerint aki egy nőgyógyászati vizsgálatot azonosít egy szexuális kapcsolattal, az menjen orvoshoz, mert szüksége van kezelésre.


Mit jelent a "normális nő"? Mihez képest? Aki nem utál nőgyógyászhoz járni, az ezek szerint nem normális? Az lenne az elvárás, hogy minden nő utáljon nőgyógyászhoz járni, sőt féljen a nőgyógyásztól, és legyen szégyellős?


Szerintem sokkal jobb ötlet lenne, ha mindenki eljárna nőgyógyászhoz, és akinek panasza van az orvosára, az reklamálja meg, és cserélje le. Ezáltal a pocsék nőgyógyászokat egészen egyszerűen kiveti a társadalom, vagy változtatnak a panaszolt dolgokon.


Ez sokkal értelmesebb lenne, mint hogy arról írkáljon bárki, hogy akinek nincs valami horrorsztoryja a nőgyógyászáról, az nem "normális nő".

2014. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

24, akkor javasolnám, hogy esetleg tanulj meg olvasni. Idéznék az általam lereagált hozzászólásból:


"Természetesen vannak olyan nők, akiknek egyetlen "szexuális" élményük az ha végre levetkőzhetnek és beterpeszthetnek egy férfi előtt, ők szeretik ezt és élvezettel mennek oda, és náluk szóba se kerülhet a női orvos, kitalálnak mindenfélét, hogy igazolják azt, amiért férfi orvos kell nekik."


Szólj, ha esetleg még mindig nem találod ebben a szexualitásra való utalást, nagyon szívesen segítek értelmezni.

2014. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Drága barátom,

a "vannak olyan nők, akiknek egyetlen "szexuális" élményük az ha végre levetkőzhetnek és beterpeszthetnek egy férfi előtt"

és az általad erre félreértelmezett válasz, úgymint:

"aki a férfi nőgyógyászokat szereti, az egy perverz állat"

között azért annyi a különbség mint közted és egy normális ember között.


Azért ez ég és föld. Nem akarom én megvédeni az általad féktelen dühhel támadott hozzászólót, de érdemes lenne higgadtabbnak maradnod. Neked is meg nekünk is, akik messze nem értünk egyet veled, de ez egyáltalán nem probléma, csak legalább próbáljuk elviselni a mienktól eltérő véleményt megfogalmazókat is.


Nekem ennyi volt ehhez a hozzászólásom, többet nem fogok írni.

2014. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Az előző természetesen a 76% hozzászólónak szólt.
2014. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Előző,


"Természetesen vannak olyan nők, akiknek egyetlen "szexuális" élményük az ha végre levetkőzhetnek és beterpeszthetnek egy férfi előtt, ők szeretik ezt és élvezettel mennek oda, és náluk szóba se kerülhet a női orvos, kitalálnak mindenfélét, hogy igazolják azt, amiért férfi orvos kell nekik."


Rendben, nem azt írta, hogy "egy perverz állat", hanem azt, hogy az illető nők a szexuális vágyaikat a nőgyógyásznál élik ki. Őőőő... Ez nem a perverzitás egy formája lenne? Vagy te normális dolognak tartanád? Gondolom nem.

Elég érdekes, hogy engem leszúrsz azért, mert ezt zokon veszem ("az már nem annyira ha személyesen támadjuk a másik fórumozót") de azt észre sem veszed, hogy az illető hozzászóló is enyhén szólva betámadta ezzel, személyesen is, a nőgyógyásztól nem pánikszerűen rettegő nőket.


Egyébként meg nagyon édes, ahogyan többesszámban írsz arról, hogy ki mindenki nem ért egyet velem, de az előző válaszokból és a %-okból ítélve sem csak én gondoltam így.


Részemről befejezhetjük, mert nem veled van a bajom, csak enyhe kettős mércét érzékelek a részedről.

2014. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

És akkor egyébként azt már fel sem hozom példának, hogy mindjárt az első mondatában közölte, hogy aki nem érzi magát ettől kellemetlenül, az nem normális nő.

Az én nem normális voltomra való utalást pedig te is megtetted az előző hozzászólásodban, de az a fontos, hogy ne támadjuk személyesen a többi hozzászólót, ugye? Na, akkor lehet megpróbálni személyes példát mutatni.

2014. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!