Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen férfi nőgyógyásznál?

Kellemetlen férfi nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

csöppet, főleg akinél én voltam, egy 70 éves bácsika..

innentől csak nőhöz fogok menni

2010. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Holdtündér válasza:

Nekem egy olyan 40-es férfi nődokim van.

Nagyon komoly és nagyon érti a dolgát. Csöppet sem volt kellemetlen az első vizsgálat sem (akkor még szűz voltam és nagyon óvatos volt).

2010. júl. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Az utolsónál én is megfogadtam, hogy keresek egy nő nőgyógyászt.

Undorító módon kioktatott egy 50es pasi, mintha az utcáról estem volna be valami nemibetegséggel. Unom már a kioktatást, az orvosoknak végre fel kéne fogniuk, hogy ők vannak a betegért és nem fordítva, illetve hogy ő csupán egy szolgáltatást nyújt amiért én vastagon fizettem előtte. Bocs a puffogásért.

Szerintem egy férfi sosem tud eléggé empatikus lenni a női bajokkal kapcsolatban, hiába tudja jól az anatómia részt :-P

2010. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem mennék férfihoz, csak ha nagyon muszáj. Direkt nőnemű dokit kerestem, és maximális meg voltam vele elégedve.

De vkinek nem kellemetlen férfi előtt. Sőt, pár bnőm azt mondja, sose menne nőhöz, mert hogy neki egy nő ott ne turkáljon:D

2010. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még nőhöz se szívesen árok, tehát én férfi nőgyógyászhoz el nem mennék...
2010. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tuti nem hagynám,hogy egy nő matasson ott lent :)

De ez az én véleményem..

2010. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is inkább a pasit választom, nőnél még sose voltam.
2010. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Férfi nőgyógyász!
2010. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kellemetlen. Számomra a nőgyógyász nem egy férfi vagy egy nő, hanem egy "orvos". Tehát olyan, mintha nem is emberi lénynek tekinteném, hanem egy robotnak :D De tényleg :D
2010. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfi sokkal jobb! A női orvos volt hogy azt mondta az amúgy iszonyatos fájdalmamra hogy óó neki is volt ilyen nem fáj az annyira...Aztán kiderül, hogy igenis fájhat mert be volt gyulladva a peteféskzem mindkét oldala, csak ő ezt nem volt hajlandó tudomásul venni.

Mióta férfihez járok (sztem 50es éveiben lehet anyukámat is őműtötte mielőtt velem terhes lett volna) ő mindig megérti ha fáj vmim és tisztelettel van, ő nem tudhatja hogyan érint engem az a fájdalom. Nagyon profi, már több éve hozzá járok havalami gondom van. Nagyon megbízom benne!

16/L

2010. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!