Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok mennyire kellemetlen...

Lányok mennyire kellemetlen egy nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
..mennyire ,,szerettek " oda menni és milyen időközönként jártook..kort is
2014. aug. 5. 14:22
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
52%

Még egyszer sem voltam, mondjuk ezért biztos sokan leszólnak majd, mivel 18 éves vagyok és van egy szerelmem is.


Nem tudom, de állítólag kevésbé kellemetlen egy férfi nőgyógyásznál, mert ő gyengéden bánik veled, sok nő viszont bunkóbb, mert ugye neki is olyan van, ő máshogy érzi, nem érti miért sziszegsz, ha esetlen valami kellemetlen, de ezt nekem csak mondták...

2014. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

Évente egyszer járok a "kötelező" rákszűrésre és egy vizsgálatra, nyugodtabb vagyok, ha megnéz az orvosom, igaz, hogy már régóta ismerjük egymást, maximálisan megbízom benne, fontosnak tartom a megelőzést és azt, hogy figyeljek a testemre.

Egyáltalán nem kellemetlen, sőt......először női orvoshoz mentem, mondván "na én férfinek nem mutatom meg a kincsem", és végül a női orvosban csalódtam a legnagyobbat, míg a jelenlegi orvosom (férfi) sokkal alaposabb, körültekintőbb, segítőkészebb és megbízhatóbb (nála szültem a 2 gyermeket).....nem cserélném le, bármiben számíthatok rá nőgyógyászati téren és nekem fontos a kölcsönös bizalom, így nem félve megyek hozzá hanem számomra ez teljesen természetes lett :) 37/N

2014. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nem szeretek oda menni, évenként rutinra kell mennem, mert hormonális problémám volt kamaszként. 20/L
2014. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

évente rutin

16 éves korom óta

am ha jó a doki nem kellemetlen a dolog

2014. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%

Szeretem. A dokim a belvárosban rendel, tök menő környéken, imádok oda menni, 5 perc sétára van a lakásomtól. Jóképű, okos, vicces, fiatal férfi, teljesen természetesnek érzem, hogy levetkőzöm egy ilyen férfi előtt.


Precíz, ügyes, törődő az ellátás, konferenciákra jár, képzi magát.


3 havonta járok fog.gátlót íratni, és évi kétszer mellvizsgálata és rákszűrésre. Utóbbira 10 éve.


26l

2014. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ha lehet ilyet mondani, "szeretek" nőgyógyászhoz járni. Az én orvosom mindig kedves, alapos, és nagyon érzékeny radarjai vannak. Azonnal leveszi, hogy épp milyen a lelkiállapotom. Pl. mikor vizsgaidőszakban mentem hozzá, akkor látta rajtam, hogy alapból feszült vagyok, és akkor még sokkal figyelmesebb volt. Azt is rögtön látta rajtam, amikor a férjem megkérte a kezem, és a föld felett 2 m-rel repültem.


Alapból csak évente jártam hozzá, aztán szültem 3 gyereket vele, és most megint az évente 1x időszak jön azt hiszem. :-)

2014. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Hát igen, fura ezt mondani, de én is "szeretek" járni, vagyis hogy mondjam, nem okoz semmi gondot az életemben egyáltalán.


Nekem is fiatalabb férfi a nőgyógyászom, kedves, mindig figyelmes, mindig lehet vele pár szót beszélgetni, megkérdezni bármit, amit akarok. Ez fura, de maga a vizsgálat nála asszem egy kicsit kellemetlenebb, mint másoknál volt régen (talán jobban szétfeszít, szeret jobban belátni vagy ilyesmi), de a stílusáért és a szakértelméért simán bevállalom :D


Szóval maga a vizsgálat amúgy tényleg nem egy nagy szám, csak ha valami durva fertőzésed van, akkor lehet fájdalmas. Egyébként inkább csak furcsa érzés, de megszokja az ember. A felnőtt élet része.


3 havonta járok fog.gátlót íratni, évente szűrésre. 28N

2014. aug. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Évente járok a rákszűrésre, illetve ha valami gondom van.


Én nem mondom,hogy utálok járni, de nem is szeretek. Eleinte én is női dokihoz jártam, és másokkal ellentétben vele jobban meg voltam elégedve, mint a férfi orvosommal, akihez jelenleg járok (ő kevesebbet kér el, ezért váltottam). Illetve nekem rossz tapasztalatom szintén férfi dokival volt, ügyeletre mentem be, totálisan bunkó volt, csinált vizsgálatot - még szűz voltam, kellemetlen volt és fájt, mert durva volt. Mikor felszisszentem, leordította a fejem, hogy mit nyavalygok nem fáj az annyira....


Ennyit erről. :)


21N

2014. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Rengeteg vita szokott lenni ebből, a konklúzió mindig az, hogy az emberség nem nemfüggő. Se a nőgyógyászoknál, se máshol :)
2014. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Igen, én is erre akartam célozni. :)
2014. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!