Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti hogy borotváljátok...

Lányok ti hogy borotváljátok ott lenn? Csupaszra vagy hagytok egy csíkot? Vagy hogyan?

Figyelt kérdés
nem korai 12 évesen borotválni?
2010. jan. 11. 14:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Ha jobban tetszik csupaszon, miért ne borotválhatnád? Ez szerintem nem korfüggő. Nekem 14 évesen kezdett nőni a szőröm "ott", és azóta borotválom.

2010. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%
Te döntsd el, hogy akarod-e borotválni a puncid, vagy nem.
2010. jan. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!de ha nekem már nagy akkor mit csináljak?mert levágtam már de pár nap és ugyanakkora lesz úgyhogy mind1...
2010. jan. 12. 15:39
 14/18 anonim ***** válasza:
38%

Szia

Egyáltalán nem korai,én is ekkor kezdtem.De szerintem gyantáztasd.

2010. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
kösz de anyának nem merem mondani mert még korainak tartaná...:S
2010. jan. 28. 14:43
 16/18 anonim ***** válasza:

Na akkor gratulálok!


Amúgy van testi kapcsolatod is vkivel? Mert ha van, akkor még az is sztem korai, na mindegy. De ha nincs, akkor meg nem értem miért akkora gond ez egy ÁLTALÁNOS iskolás lánynak!! Ráérsz még a nemiséggel foglalkozni, meg hogy mi szexi meg mi divatos AZ ÁGYBAN! Inkább a a tanulással foglalkozz.

Fel vagyok háborodva

30/N

2010. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha pár nap alatt úgyis visszanő, akkor mit gondolsz a borotválással meddgi húzod ki? 2 nap múlva olyan borostás leszel, hogy nagyon kényelmes lesz az ülés!!Talán még viszketni is fog, ahogy nő. És meg sem vakarhatod nyilvánosan. Ha csak az osztályban nem épp ez a divat! A melleidet is idő előtt akarod megnagyobbítani, mikor azt sem tudod mekkora lesz a végleges mérete?
2010. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
jól van csak megkérdeztem!!nem kell túlreagálni!!
2010. febr. 8. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!