Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha fáj az első...

Normális ha fáj az első tamponhasználat?

Figyelt kérdés
Feltettem életemben először (egész könnyű volt), és egy kicsit fáj...az baj?

2014. jún. 21. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
(a tampon jelenleg szükséges) 13/L
2014. jún. 21. 21:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Az fáj, amikor bent van, vagy az, amikor kiveszed? Előbbi esetben vsz. nincs elég mélyen (nem szabadna érezni, hogy bent van), utóbbi esetben gond lehet, ha még nem telt meg egészen. Akkor kellemetlenebb kihúzni.
2014. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az előbbi...hmm...lehet hogy igazad van
2014. jún. 21. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kéne fájnia, de nem valószínű, hogy nagy baj van. Vagy nem toltad elég mélyre, vagy rosszul igazítottad el a madzagot. A madzag vége be tud szorulni valahova, megfeszül és bevág, amitől tényleg fájhat egy kicsit. Próbáld kicsit meglökdösni a dolgokat (a tampon legyen olyan mélyen, amilyen mélyre csak tudod tenni), esetleg megnedvesíteni a hüvelyed környékét, ha ki van száradva. A madzag pedig szabadon lógjon. Az is lehet, hogy megkarmoltad véletlenül magad belül vagy nem voltál elég óvatos, és elszakadt a szűzhártyád, de szerencsére egyik sem halálos.

2014. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor nem tetted elég mélyre, nem szabadna érezned. Am grat, én az elsônél több, mint fél órát szenvedtem :/
2014. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, feljebb nyomtam és kevésbé fáj (leginkább akkor érzem amikor a két lábamat összeszorítom, a többinél már csak kellemetlen az érzés.
2014. jún. 21. 22:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem nagy baj, legelőször nekem is fájt , kellemetlenm volt, de ma már megsem érzem hogy bent van!
2014. júl. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!